www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Praturtinkite namų stilių su elegantiškomis svetainės komodomis

Komoda dar visai neseniai buvo laikoma pasenusiu baldu. Šiandien komodos vėl tapo madingos ir jas galima rasti svetainėse, miegamuosiuose ir vaikų kambariuose. Tokio populiarumo priežastys – patogumas, funkcionalumas ir modelių įvairovė.

Komoda svetainėje – daug funkcijų viename balde

Pagrindinė komodos funkcija – daiktų laikymas. Į erdvius stalčius galite sudėti indus ir staltieses (ypač jei svetainė naudojama kaip valgomasis), dokumentus, kompaktinius diskus ir net knygas. Ją taip pat galima naudoti kaip televizoriaus spintelę ir namų kino spintą.

Nebūtina jos statyti tiesiai prie svetainės sienos. Dėl žemos, horizontalios formos jas galima lengvai naudoti kaip pertvarą tarp svetainės ir valgomojo zonų. Ant jos taip pat galite pastatyti rėmelius, vazas, žvakides ir mėgstamas dekoracijas.

Svetainės komodos nėra ypatingos priežiūros reikalaujantys baldai. Paprastai pakanka kruopščiai nuvalyti dulkes ir baldas tarnaus jums ilgus metus.

Su kojelėmis ar be jų – kokią komodą pasirinkti svetainėje?

Tokios detalės, kaip kojų forma, rodo komodos stilių. Kūgio ar cilindro formos kojelės būdingos retro stiliui. Klasikiniame, stilingame, elegantiškame interjere, taip pat Provanso stiliuje S formos išlenktos kojos suteikia komodai lengvumo pojūtį. Jų stilistinis kontrastas – masyvios medinės, griežtų formų kojelės. Taip pat galima komodą rinktis visiškai be kojelių. Ant sienos kabinamos komodos sukuria plūduriuojančio baldo įspūdį ir yra populiarios šiuolaikiniuose interjeruose, daugiau įvairių komodų stilių: leojar.lt.

Spalviniai sprendimai ir medžiagos

Ieškodami komodos atkreipkite ypatingą dėmesį į medžiagą, iš kurios ji pagaminta, ir spalvinę gamą. Universalus baldų pasirinkimas yra balta spalva, nes šis atspalvis puikiai dera prie bet kokio stiliaus kambario. Klasikinį interjerą puikiai papildo juodos arba rudos spalvos baldai. Moderniam stiliui tinka ryškių spalvų metalo spalvos modeliai, puikiai atrodo ir šviesių spalvų mediniai baldai.

Patarimai, kaip pasirinkti kokybišką komodą

  • Kokybiška medžiaga: jokių nelygumų, įtrūkimų, dėmių ar kitų trūkumų. Visada gavus baldą patikrinkite ir įvertinkite visų dalių kokybę;
  • Furnitūros ir stalčių mechanizmų tvirtumas – geriau rinktis modelius su metalinėmis, o ne plastikinėmis dalimis;
  • Korpuso ir galinės sienelės storis – rekomenduojamos vertės yra 6 mm galinei sienelei ir 18 mm korpusui;
  • Surinkimo vadovas ir kokybės sertifikatas.

    Užs. 401.

    Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

    Privatumo ir slapukų politika