www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Susidūrėte su iššūkiais poroje? 4 patarimai, kaip juos įveikti

Visos poros viename ar kitame santykių etape susiduria su tam tikrais iššūkiais. Dažniausiai taip nutinka dėl išsiskiriančių nuomonių ar nepasitikėjimo vienas kitu. Tačiau tokias situacijas galima išspręsti nuoširdžiai pasikalbėjus su partneriu ar pasinaudojus tam tikrais sėkmingų santykių patarimais. Pagrindinius iš jų dabar ir apžvelgsime.

1. Išklausymas

Sėkmingi santykiai yra pagrįsti gebėjimu išklausyti ir išgirsti vienas kito poreikius. Taip partneriui leidžiate suprasti, kad jums rūpi, ką jis sako. Dažnai konfliktų metu yra išsakomi įvairūs poreikiai, norai ir lūkesčiai. Tad išklausymas gali padėti geriau reaguoti ir kitose poros gyvenimo situacijose, ypač tuomet, kai norite parodyti meilę kitam.

2. Fizinis intymumas

Įsisukus į darbų ir kasdienybės rutiną, dažnai pamirštama, kaip svarbu yra palaikyti fizinį intymumą. Paprastai dienos pabaigoje norisi tik kristi į lovą ir užmigti saldžiam miegui, tačiau reikėtų leisti sau pasimėgauti partnerio prisilietimais. Pakurstyti aistrą miegamajame gali padėti sekso prekių parduotuvė, kurioje rasite visko: nuo seksualių apatinių iki intymių žaisliukų. Tad nebijokite paįvairinti savo rutinos.

3. Palaikymas

Dar vienas labai svarbus aspektas yra vienas kito palaikymas. Komplimentai ir palaikymo žodžiai poroje turėtų tapti kasdiene praktika. Žinoma, rodykite savo meilę ne tik žodžiais, bet ir veiksmais, pavyzdžiui, galite išreikšti savo palaikymą partneriui nustebindami jį ir padovanodami kokią nors smulkmenėlę. Tai gali būti gėlių puokštė ar paruošta skani vakarienė. Nesvarbu, kaip sugalvosite parodyti savo meilę, svarbu, kad žmogus pasijaustų mylimas ir palaikomas.

4. Laikas atskirai

Nors toks patarimas ir gali pasirodyti keistas, tačiau laikas atskirai gali būti puikus būdas išspręsti poroje kilusius iššūkius. Žinoma, galimais sprendimo būdais galiausiai turite pasidalinti tarpusavyje, tačiau juos sugalvoti galima ir būnant ne kartu. Taip lengviau susikaupti, o ir mažesnė tikimybė, kad susiklosčiusi situacija peraugs į didesnį konfliktą. Svarbiausia, mokėti atsitraukti ir priimti partnerio norą pabūti atskirai.

Tikriausiai nieko nebestebina tai, kad ilgainiui būnant santykiuose kyla įvairiausių iššūkių. Kartais nėra taip paprasta juos išspręsti. Todėl tikimės, kad nors vienas iš šių patarimų padės pagerinti jūsų poros ilgalaikius santykius ir įneš naujų vėjų.

Užs.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika