www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Mockavoje – „Duty Free“ parduotuvė

Jau keli mėnesiai iš Vilniaus per Kauną ir Marijampolę kursuoja traukinys į Lenkiją maršrutu Vilnius–Mockava–Varšuva–Krokuva. Šis maršrutas populiarus tarp lietuvių. Juo vyksta ir nemažai marijampoliečių. Puiki galimybė norintiems apžiūrėti Lenkijos didžiųjų miestų grožybes. Vienintelis šios kelionės minusas, kad keleiviai Mockavos geležinkelio stotyje turi persėsti į kitą lenkiškąjį traukinį. Jo reikia palaukti stovint niūrokame, siaurame, be jokios stoginės perone. Keleiviai tuo nėra patenkinti.

Gyvenimas Mockavos geležinkelio stotyje turėtų dar labiau pagyvėti. Ričardo PASILIAUSKO nuotrauka

Kad keleiviams persėdimas į kitą traukinį būtų kuo komfortabilesnis, rūpinasi AB „Lietuvos geležinkeliai“. Buvo svarstymų, ar Mockavoje nereikėtų atidaryti geležinkelio stoties pastato, kur keleiviai galėtų šiltai laukti traukinio.

Keleivių pervežimu besirūpinančios bendrovės „LTG Link“ atstovų teigimu, kol kas atidaryti geležinkelio stoties pastato nesvarstoma. Tačiau bendrovė siekia užtikrinti tvarias, patogias ir saugias keliones traukiniais tiek šiandien, tiek ateityje. Bendrovė reguliariai įvertina keleivių poreikius, teikiamas paslaugas, tęsia itin plačią kaininių pasiūlymų, paslaugų klientams politiką.

Tad nuspręsta keleivių patogumui Mockavos geležinkelio stoties pastate atidaryti nedidelį populiarių parduotuvių tinklo „Duty Free“ skyrių. „Kol lauks traukinio, kad laukimas neprailgtų, keleiviai galės trumpam užsukti į parduotuvėlę, kur ras elementarų šio tinklo asortimentą: gėrimų, saldumynų, kitų maisto produktų, kaip įprasta – kvepalų, suvenyrų“, – sakė „LTG Link“ atstovai. Parduotuvėje apsipirkti galės tik keliautojai, kasoje jie turės pateikti traukinio bilietą.

Šiuo metu sprendžiama, kurioje pastato dalyje būtų įkurdinta parduotuvė, kokio remonto reikėtų, kokius infrastruktūros darbus atlikti. Atidaryti parduotuvę planuojama vasaros pradžioje.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika