www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Tradicinį bendruomenių futbolo turnyrą laimėjo marijampoliečiai

Balandžio 16 d. Ringauduose įvyko tradicinis bendruomenių futbolo turnyras, skirtas futbolo entuziasto Dominyko Norkaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo devynios komandos iš Akademijos miestelio, Gelgaudiškio, Marijampolės, Kauno, Kačerginės, Ringaudų, Kybartų, Vilkaviškio ir Tabariškių. Renginys vyks Ringaudų bendruomenės daugiafunkcėje sporto aikštelėje.

Turnyro nugalėtojų taurė atiteko marijampoliečių komanda: Edvinas Norkevičius, Viktorija Svirupskytė, Roberta Akelaitienė ir Atėnė Senkutė (priekyje).

Šis turnyras išsiskiria tuo, kad jame žaidžiama be teisėjų, komandos pačios priima sprendimus, taip skatinant garbingo žaidimo principus ir bendravimą. Turnyre žaidžiama su ketvirto dydžio futbolo kamuoliu. Komandose žaidžia vyrai ir moterys.

Tradicinis bendruomenių futbolo turnyras ne tik populiarina futbolą mažuose miesteliuose, bet ir skatina bendravimą, bendradarbiavimą tarp bendruomenių. Tai puiki galimybė praleisti laisvalaikį visiems fiziškai aktyviai. „Džiaugiuosi, kad galime futbolo bendruomenės turnyru skirti dėmesį tokiems futbolo entuziastams kaip D. Norkus“, – sakė vienas iš renginio organizatorių Ramūnas Švedas.

Sužaidus rungtynes, paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę iškovojo ir pirmos vietos medaliais pasipuošė marijampoliečiai. Antrą vietą užėmė komanda iš Akademijos miestelio, trečios vietos medaliai atiteko Vilkaviškio komandai.

Futbolo turnyrą organizavo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Ramūnas Švedas.

Renginio draugai – Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija ir Ringaudų bendruomenės asociacija.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika