www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kodėl verta rinktis odinius baldus?

0

Rafinuotumas ir ilgaamžiškumas yra odinių baldų požymiai. Šie daiktai taip pat suteikia jaukumo, ramybės ir komforto pojūčius aplinkai, kuriuose jie pastatyti.

Odiniai baldai gali būti daugelio jūsų kambarių dalis – jūsų svetainės, namų biuro ar net miegamojo. Taip yra todėl, kad jie lengvai prisitaiko prie skirtingų dekoravimo stilių ir tampa puikiu dekoratyviniu šios aplinkos akcentu.

Atsižvelgdami į tai, išskiriame keletą privalumų, kuriuos suteikia oda baldams:

  • Patvarumas ir paprastas valymas. Oda aptraukti baldai, tiek sintetiniai, tiek natūralūs, pasižymi didesniu atsparumu ir ilgaamžiškumu, palyginti su kitais baldais ir audiniais. Be to, odinius baldus lengviau valyti. Taip yra todėl, kad oda yra atspari vandeniui ir tais atvejais, kai įvyksta incidentas ir kažkas išsilieja ant baldų, pavyzdžiui, vanduo ar vynas, tiesiog pakaks perbraukti drėgnu skudurėliu, kad nuvalyti baldą.Idealiai tinka augintinių savininkams ir auginantiems vaikus. Tiems, kurie namuose turi augintinių ar vaikų, tinkamas pasirinkimas gali būti odiniai baldai, ypač sofos. Taip yra todėl, kad oda yra atsparesnė ir lengviau valoma nei audiniai, o tai suteikia naudos ir praktiškumo.
  • Oda nėra nei šalta, nei karšta: vos per 8 sekundes ji prisitaiko prie kontaktinio žmogaus temperatūros.
  • Stilius: nuo klasikinio iki šiuolaikinio, vizualinis odos efektas suteikia rafinuotumo bet kokiai aplinkai.

Kuo skiriasi natūrali ir sintetinė oda?

Pirmasis ir svarbiausias skirtumas yra medžiagą sudarančių pluoštų struktūra, nes natūralioje odoje jie gaunami iš gyvūnų odos ir yra apdorojami. Naudojant odinius baldus, jie palaipsniui įgauna žymes ir raukšles. Oda keičiasi pagal naudojimą, tokiu būdu kūrinio istorija susilieja su savininkų istorija. Todėl sakome, kad odiniai baldai pasižymi unikaliomis savybėmis ir bėgant metams tampa vis gražesni.

Kalbant apie dirbtinę odą, jos pluoštai yra sintetiniai (sukurti laboratorijoje), dažniausiai nailonas, poliesteris ir poliuretanas. Technologijos labai patobulėjo ir galima rasti gerų dirbtinės odos variantų, kurių prigludimas, tekstūra ir išvaizda nedaug atsilieka nuo natūralaus gaminio.

Nors šiandien odos gamyboje naudojamos technologijos yra labai patobulėjusios, natūrali oda vis dar pasižymi didesniu patvarumu, o jos struktūra yra tvirtesnė ir lankstesnė, o tai suteikia geresnę baldų apdailą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika