www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gegužės 10 d. „Suvalkietyje” skaitykite

Kodėl Tarpučių gatvėje pristabdyti darbai?

Marijampoliečiai su įdomumu stebi Tarpučių gatvėje vykstančius remonto darbus. Įrengti šaligatvių pagrindai, sudėti bortai, vienoje gatvės pusėje jau pakloti, kitur dar klojami šaligatviai, gatvėje sumontuoti lietaus nuotekų tinklai.


Svarstant ataskaitą išryškėjo negeri dalykai Kazio Griniaus gimnazijoje

Po Tarybos posėdžio, kuriame naujai kadencijai išrinkti nariai buvo priversti prisiekti pakartotinai ir anuliuoti ankstesniame posėdyje priimtus sprendimus, naujoji Taryba ketvirtadienį rinkosi į trečiąjį posėdį. Jame dalyvavo 16 Tarybos narių.


Šiaudinių namų sostinėje kuriasi arčiau gamtos norintys gyventi žmonės

Tarp Kazlų Rūdos miškų pasislėpęs Kardokų kaimas pastaruoju metu sulaukia vis daugiau dėmesio. Ne vienas yra girdėjęs, kad jame veikia gerokai nuo kitų švietimo įstaigų besiskirianti Kardokų gamtos mokykla, taip pat čia įsikūrusi ekogyvenvietė, kuri neretai vadinama šiaudinių namų sostine. Koks gyvenimas verda šioje neįprastoje sostinėje miškuose, nusprendėme pasidomėti ir mes.

…Ir jie staiga sumanė padžiazuoti

Duetu. Gali būti – ne taip ir staiga. Juk sumanymas surengti dvigubą – šeimyninę – kūrybos parodą veikiausiai neatėjo per dieną ar dvi. Juo labiau kad marijampoliečių (ir ne tik) gerai pažįstamas skulptorius Kęstutis Balčiūnas balandį paminėjo, kaip pats sako, „pusiau jubiliejų“, tad paroda tradiciškai tampa ir atskaitos tašku apžvelgiant pastarųjų metų kelią, ir proga žvilgtelėti, kas ten priekyje, už tik ką peržengto slenkstelio…

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika