www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Muziejų naktis sugrįžta į Marijampolę!

0
Europos muziejų naktis 2023. Rengėjų nuotrauka.

Gegužės 13-ają, šeštadienį, muziejai ir vėl visiems atvers duris vienintelę, ypatingą metuose, Muziejų naktį!

Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus memorialiniame muziejuje (Bažnyčios g. 23)

19 val. – Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos parodos „Užsienio profesionalai – Lietuvai“ pristatymas. 1918 m. atkūrus Nepriklausomybę, labai trūko įvairių sričių profesionalų, tad jų gretas papildė nemenkas būrys specialistų iš užsienio. Iš kokių valstybių atvyko, kurių sričių specialistai buvo, ar buvo užsieniečių Marijampolėje? Apie tai ir dar daugiau sužinosite apsilankę renginyje.

Bulotų namuose (P. Vaičaičio g. 16)

22 val. – poezijos vakaras, skirtas Vinco Mykolaičio-Putino 130-osioms gimimo metinėms „Palaimintas būki, žmogaus nežinojime“. Pirmą kartą Marijampolėje šio poeto eiles skaitys „Auksinio scenos kryžiaus“ ir „Sidabrinės gervės“ laimėtojas, Jaunimo teatro aktorius Andrius Bialobžeskis.

Ir tai dar ne viskas: naktinėkime iki pat vidurnakčio!

Nuo 19 iki 24 val. muziejų lankymas nemokamas. Jūsų lauksime visuose anksčiau paminėtuose ir Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejuje (Vytauto g. 29),

20–24 val. – Kauno regioninio valstybės archyvo Marijampolės filiale (P. Butlerienės g. 9),

18–22 val. – Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje (J. Bendoriaus g. 3).

Marijampolės krašto muziejuje (Vytauto g. 29)

20 val. – parodos „Partizanų ltn. Kazimierui Pypliui-Mažyčiui – 100“ („Saulėračio“ galerijoje) ir Mečislovo Raginsko kūrybos parodos „Minčių atspindžiai“ (rūsyje) lankymas.

Renginiai nemokami.

Rengėjų informacija

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika