www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gegužės 17 d. „Suvalkietyje“ skaitykite

0

Švietimo ministrė sako, kad svarbu individuali mokinio pažanga ir gera atmosfera mokykloje

Pirmadienį Marijampolėje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Šis vizitas – jos susitikimų ciklo tąsa. Ministrė jau aplankė Utenos, Alytaus, Klaipėdos, Telšių pedagogus. Marijampolėje susitikti su ministre ir aptarti švietimo aktualijas Kultūros centre susirinko pedagogai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimų skyrių atstovai iš viso Marijampolės regiono.

Ar gali asmens dokumentas galioti 30 metų?


Į „Suvalkiečio“ redakciją kreipėsi 1945 metais gimusi marijampolietė, kuri Migracijos departamento Marijampolės skyriuje keitėsi asmens tapatybės kortelę. Pasiėmusi dokumentą senjorė labai nustebo ir sunerimo, ar tai negali būti klaida dėl to, kad asmens dokumento galiojimas nurodytas trisdešimt metų. Moteris įsitikinusi, kad visi asmens dokumentai galioja 10 metų.

Vairuotojai iki liepos turi įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos vaistinėles


Nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ne kartą atidėtas reikalavimas vairuotojams automobiliuose turėti naujos komplektacijos pirmosios pagalbos rinkinius. Iki šio termino likus mėnesiui su trupučiu, daugėja susirūpinusių, kur reikės nusipirkti pirmosios pagalbos rinkinį. Jų šiuo metu yra daug kur. Vaistinėlėmis prekiaujama ne tik vaistinėse, bet ir kai kuriuose prekybos centruose, degalinėse.
Už netinkamą pirmosios pagalbos rinkinį ar vaistinėlės neturėjimą transporto priemonėje vairuotojams bus taikoma administracinė atsakomybė – bauda nuo 10 iki 12 eurų.

Gintarė Mazurkevičiūtė: tatuiruočių salone apima ramybė


Kaip skoniui draugų nėra, taip ir dėl grožio nelabai pasiginčysi: vieniems išpieštas kūnas gražu, kitiems – ne. Iš tiesų dar nesenais laikais daugelis manė, kad tatuiruotes darosi tik kaliniai. Šiandien piešti ant kūno tampa vis populiariau. Kaip sako pašnekovė Gintarė Mazurkevičiūtė, jau sunku įsivaizduoti, kodėl labai norėdamas negalėtum turėti piešinio ant kūno.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika