www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Narkotikus įnešti sutrukdė… horoskopas

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė teismui su kaltinamuoju aktu perdavė bylą, kurioje Klaipėdoje gyvenanti 32 metų A. K., paklusdama įkalinimo įstaigoje kalinčiam sutuoktiniui T. K., įsigijo narkotinių medžiagų ir planavo įnešti į Marijampolės pataisos namus.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė Eglė Kirpienė, tyrimą atliko Kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai.

A. K. kaltinama, kad vykdydama Marijampolės kalėjime bausmę atliekančio savo vyro T. K. nurodymus neteisėtai įsigijo ir laikė didelį kiekį narkotinių medžiagų, turėdama tikslą jas perduoti savo vyrui. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, laisvės atėmimo bausmę atliekantis trisdešimtmetis T. K. žmonai nurodė, iš kur ir kokias narkotines medžiagas reikės gauti, taip pat aptarė, kad šias narkotines medžiagas A. K. į įkalinimo įstaigą turės įnešti kūno ertmėse.

Įtariama, kad A. K. įgijo daugiau nei 20 g heroino ir šias narkotines medžiagas laikė daugiabučio rūsyje Klaipėdoje. Ten pat buvo laikomi ir penki paketėliai su kokainu, kurio bendra masė – 8,5 g.

Turėdami išankstinės informacijos apie galimą narkotinių medžiagų gabenimą į Marijampolės kalėjimą pareigūnai patikrino į įkalinimo įstaigą 2022 m. birželio 26 d. atvykusią A. K., tačiau narkotinių medžiagų nerado. Moteris pareigūnams prisipažino, kad narkotinės medžiagos yra paliktos daugiabučio namo, kuriame ji gyvena, rūsyje Klaipėdoje. Pirminės apklausos metu moteris teigė, jog narkotinių medžiagų nenešė dėl to, kad tos dienos horoskopas pranašavo nesėkmingą dieną. Pareigūnams atlikus kratą, rūsyje rastas maišas, kuriame buvo sudėtos narkotinės medžiagos – paketas su heroinu ir 5 mažesni paketėliai su kokainu, o šalia krepšio stovėjo nedidelės elektroninės svarstyklės, dažnai naudojamos narkotinėms medžiagoms sverti.

Kratų metu moteris taip pat pateikė 1000 eurų, nurodydama, kad šie pinigai buvo perduoti kartu su narkotinėmis medžiagomis, ir paaiškino, kad tai buvo avansas už jų įnešimą į įkalinimo įstaigą.

Anksčiau už plėšimą teistai ir su sugyventiniu turinčiai vaiką A. K. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, o penkis kartus teistas T. K. kaltinamas dėl šios nusikalstamos veikos organizavimo. Už šias nusikalstamas veikas numatomas laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika