www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kalvarijos savivaldybėje automobiliui įlėkus į pelkę du žmonės žuvo

0

Ketvirtadienio naktį, apie 1.30 val., Kalvarijos savivaldybės Senosios Radiškės kaime nestojo policijos pareigūnų stabdomas automobilis „Audi A6 Allroad“. Automobilis staigiame posūkyje nuvažiavo nuo kelio, kliudė stulpą ir įlėkęs į vandens telkinį apvirto aukštyn ratais.

Eismo įvykis Kalvarijoje. Lietuvos Policijos nuotraukos.

Pirminiais duomenimis, iš automobilio vargais negalais išlindo ir išsigelbėjo penki asmenys. Du žuvo. Tarp išsigelbėjusių vyrai nuo 57 metų amžiaus iki 23. Tarp jų ir vienas 2007 metais gimęs nepilnametis. Jie dėl įvairių sužalojimų pristatyti į ligoninę.

Pasak ugniagesių gelbėtojų, jiems atvykus lengvasis automobilis „Audi A6 Allroad“ buvo apvirtęs ant stogo pelkėje, matėsi automobilio ratai. Ant kranto buvę penki nukentėję asmenys perduoti medikams, dar vienas pilietis buvo negyvas.

Narai vieno automobiliu važiavusio vyro ieškojo vandenyje. 2.35 val. pavyko rasti ir ištraukti skenduolį iš beveik dviejų metrų gylio.  Policijos duomenimis, žuvo 38 metų Moldovos ir 57 m. Sirijos piliečiai. Įtariama, kad nenustatytos tapatybės žuvęs vyras neteisėtai gabeno migrantus.

Neabejojama, jog nelaimė įvyko dėl per didelio greičio. Vietos gyventojai sako, kad toje vietoje yra staigus posūkis. Nuo policijos sprukęs vairuotojas jame nesuvaldė automobilio ir įskriejo tiesiai į vandens telkinį.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika