www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Žuvo kemperyje miegojęs vyras

0
Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotraukos

Ketvirtadienio vakarą Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai gavo pranešimą, kad Sasnavos seniūnijos Puskelnių kaime kilo gaisras. Volungės gatvėje degė kemperio tipo namelis. 

20.34 val. atvykę ugniagesiai kemperį rado apimtą liepsnų. Ugnis sunaikino namelio stogą,  vidaus pertvaros sienas, viduje buvusius namų apyvokos daiktus. Gaisrininkai išnešė iš kemperio dujų balioną, o po nuolaužomis rado žuvusio žmogaus kūną. Pirminiais duomenimis, tai – čia gyvenusio 57 metų vyro lavonas. Jis buvo rastas sukniubęs prie lovos.

 Gyventojai pasakoja, kad kemperyje gyvenę sutuoktiniai atostogavo. Pas juos prieš nelaimę užsukusi kaimynė matė, kad vyras miegojo, o moteris ant viryklės gamino maistą.  

Gaisro priežastis dar tiriama. Viena iš jų, kad moteris pamiršo ir paliko ant ugnies gaminamą maistą, o pati išėjo į kaimą. Ji sugrįžo, kai namelį gesino ugniagesiai. Apie gaisrą pranešė pašaliniai asmenys. Būtent ten, kur stovėjo viryklė, daugiausia išdegusi vieta. Manoma, kad po kurio laiko maistas ėmė svilti, kilo gaisras. Namelyje daug medžio, plastiko, tad ugnis įsiplieskė greitai. Gali būti, kad vyras dar bandė gelbėtis, bet apsinuodijęs dūmais nepajėgė išeiti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika