www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip pritaikyti batų spinteles prie prieškambario interjero?

0

Teatras prasideda nuo drabužių kabyklos, o salė – nuo ​​batsiuvio. Batų lentyna yra pirmas dalykas, kurį svečiai pamato įėję į jūsų namus. Jei baldas yra apleistas, batai ant jų atrodys netvarkingai. Erdvi ir gerai apgalvota batų lentyna padeda sutvarkyti ir paslėpti visus namuose esančius batus.

Tai neatsiejama prieškambario interjero dalis, kurią priderinti prie koridoriaus baldų itin paprasta. Yra įvairių šio baldo modelių, tačiau ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas modeliams su sėdyne. Patogus dizainas ne tik sukuria komfortą, bet ir pasižymi dideliu funkcionalumu. Užsukę į palpalbaldai.lt įsitikinkite patys. Jo pranašumas yra kompaktiškumas ir universalumas. Tarp pagrindinių privalumų taip pat verta paminėti vietos taupymą.

Dydžio pasirinkimas

Daugybė batų lentynų tipų yra susiję ne tik su jų dizainu, bet ir su dydžiais. Renkantis batų laikymo sistemą, turėtumėte vadovautis savo prieškambario galimybėmis. Batų lentynos su sėdynėmis tinka bet kokios koridoriuose. Įprasta juos matyti standartinių dydžių su sėdima vieta dviem žmonėms.

Kalbant apie mažus prieškambarius, baldai turi būti funkcionalūs, stilingi ir lengvi, kitaip gausite ankštą erdvę. Tokiems kambariams užtenka siauro batų suoliuko. Mažiems prieškambariams tinka metalinio rėmo formos batų lentyna, kuri yra tvirta ir stabili, tačiau kartu išlaiko lengvumą ir erdvumą. Konstrukcijos aukštis gali skirtis priklausomai nuo lentynų kiekio.

Medžiaga

Batų lentynų gamyboje naudojamos įvairių tipų medžiagos, tačiau ne visos tinka modeliams su sėdynėmis, tik patvarios, skirtos žmogaus svoriui. Tai apima konstrukcijas iš metalo, medžio, MDF, rotango.

Metalinė batų lentyna gali būti uždara ir atvira, chromuota, derinami su medžiu. Modeliai, neturintys durų, atrodo kompaktiškiau, lengvesni, rafinuotesni, batai juose gerai vėdinasi. Metalas yra tvirtas, patvarus ir lengvai valomas. Kaltiniai gaminiai atrodo kaip meno kūriniai, nors yra brangesni.

Natūrali mediena puikiai tinka klasikiniams koridoriams. Gaminiuose naudojamos tokios medžių rūšys kaip obelis, ąžuolas, beržas, kedras, alksnis, pušis, vyšnia ir daugelis kitų. Medinės batų lentynos yra ekologiškos ir gražios. Išsirinkus batų lentyną su uždaromis durimis gauname gražų daugiafunkcinį baldą. Jame galite pasidėti ne tik batus, bet ir rasti vietą priežiūros priemonėms.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika