www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kosmetinės asmens higienos priemonėms – kaip išsirinkti tinkamiausią?

0

Kosmetinės daiktams gabenti keliaujant, žinoma, egzistavo ir anksčiau, tačiau tiesioginiu šiuolaikinės kosmetinės protėviu galima laikyti prancūzišką nécessaire de voyage, kuris Europoje paplito XVI, XVII, XVIII a. Tais laikais nedideli lagaminai buvo gaminami iš medžio. Bene svarbiausias pokytis, kurį kosmetinė patyrė per pastaruosius 100 metų, yra tai, kad ji tapo minkšta. Daugeliu atvejų dabar tai ne dėžutė, stalčius, skrynia ar lagaminas, o nedidelis maišelis iš audinių, PVC plėvelių, odos ar dirbtinės odos.

Remiantis kosmetinės funkcionalumu, šio naudingo daikto pavadinimo kilmė yra aiški – kelioninis krepšys prancūziškai reiškia „būtinas“. Net ir originaliuose aksesuaro modeliuose skyreliai ir papildomos kišenės buvo numatytos svarbiausioms smulkmenoms, kurios visada turėtų būti po ranka. Taigi, nesunku nustatyti, kam skirta kosmetinė, o belieka apspręsti tik kokio tipo ir dydžio ji jums būtų patogiausia.

Kada jos jums gali prireikti?

Dažnai moteriškos versijos kosmetinė vadinama kosmetikos krepšeliu. Nepakeičiamas kompanionas asmens higienos priemonėms komandiruotėje, kelionėse, atostogose. Tokios kosmetinės dažniausiai gaminamos iš vandeniui atsparios medžiagos, turi užsegimus,  tvirtesnius užtrauktukus ir papildomas užraktus. Tinka higienos prekėms, ir kaip pirmosios pagalbos vaistinėlė. Pagrindinis kosmetinės skiriamasis bruožas bus matmenys – toks daiktas tikrai turėtų būti talpus.

Kokia medžiaga geresnė?

Daiktas jums tarnaus ilgą laiką, jei pasirinksite tinkamą medžiagą. Patvariausios kosmetinės dažniausiai gaminamos iš sintetinių audinių, natūralios ir dirbtinės odos. Tokios medžiagos atlaiko išorinį poveikį, nelabai bijo vandens, o pirmosios taip pat yra gana lengvos.

Ekoaktyvistams idealiai tinka lininiai ir medvilniniai gaminiai. PVC gaminiai naudingi žygiams ir sportui. Rečiau naudojamos tokios medžiagos kaip nabukas, zomša ir veliūras – jie tinka mažoms kosmetinėms, kurias bus malonu kasdien nešiotis su savimi moteriškoje rankinėje. Vyriški modeliai dažnai gaminami iš tamsių spalvų, chaki arba kamufliažinių audinių.

Pasirinkimo galimybės

Kosmetinė jau savaime yra stilingo įvaizdžio atributas, suteikiantis savininkui solidumo. Kelioninė kosmetinė savo savininką apibūdina kaip praktišką, apdairų, tvarkingą, pripratusį prie tvarkos žmogų. Yra kosmetinės vyrams, moterims, taip pat galima įsigyti kelioninę kosmetinę vaikams. Yra įvairių spalvų. Pagamintos iš patvarių medžiagų, jos tarnauja ilgai, neįgauna nutrintos išvaizdos.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika