www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Pagrindininės taisyklės, kurių svarbu laikytis naudojant frezą antgaliams

0

Nagų freza yra itin naudinga nagų formavimo priemonė. Joje yra keičiamų antgalių rinkinys, leidžiantis modeliuoti nagų ir gretimų odelių formą ir paviršių. Frezos dėka manikiūrininkė gali greitai ir tiksliai paruošti nagą lakavimui bei manikiūro ar pedikiūro atlikimui.

Freza nagams puikiai tinka ne tik specialistams, bet ir moterims, kurios nagų formavimą atlieka pačios namuose. Tai itin patogus prietaisas, kuris visų pirma taupo laiką ir padeda pasiekti profesionalaus stiliaus efektą.

Procedūros, kurias galima atlikti naudojant nagų frezą:

  • nagų trumpinimas – tiek natūralių, tiek dirbtinių, nagų formavimas,
  • nago plokštelės išlyginimas ir poliravimas,
  • seno manikiūro ar pedikiūro (hibridinio ir gelio) šalinimas,
  • odelių ir nuospaudų šalinimas.
  • Šios procedūros atliekamos „sausai“ ir nereikalauja išankstinio mirkymo ar minkštinimo. Be to, norint pašalinti hibridinį laką, nereikia naudoti acetono.

Nagų frezavimo staklės yra labai paprastas įrenginys. Jo veikimas pagrįstas labai greitu keičiamų pjaustytuvų sukimu, kurie šlifuoja arba poliruoja nago paviršių, nago kraštą ar odelę. Pjovikliai skiriasi savo paskirtimi, forma, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, ir abrazyvinio paviršiaus grūdėtumu. Tinkamas kirpimo priemones parenka nagų stilistas, atsižvelgdamas į atliekamą procedūrą. Dažniausiai naudojamos deimantinės arba deimantinės-safyro, keramikos, smėlio, karbido ir gumos arba veltinio poliruokliai.

Svarbiausia frezavimo staklės dalis yra galvutė, kurioje sumontuotos pjaustyklės ir atliekamos visos procedūros. Kiekvienam nagų stilistui ypač svarbu pasirinkti tinkamą rankai galvutę, kad darbas su ja būtų lengvas ir patogus. Per didelė ir per sunki galva tikrai nesuteiks komforto ir apsunkins tobulo manikiūro atlikimą.

Saugaus naodojimosi freza akcentai

Kad nepakenktumėte klientui ir sau, darbo metu būtina stebėti teisingą padėties kampą į nago plokštelę ir odelę, spaudimo jėgą ir pasvirimą bei atsižvelgti į pjaustyklės abrazyvumą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika