www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Degė miškas, gyvatvorė, transformatorinė

Užsitęsusi sausra vis dažniau tampa miškų gaisrų priežastimi. Užtenka menkiausios kibirkšties ir kyla gaisras.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Trečiadienį iš ryto ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vilkaviškio rajono Šeimenos seniūnijos Stirniškių kaime dega miško paklotė, pradeda degti ir medžiai. Greta gaisravietės vyko kariuomenės pratybos.

Gaisrininkams gesinti gaisrą padėjo ir kariai. Vandenį reikėjo vežioti iš už 3 kilometrų esančio vandens telkinio. Per keletą valandų gaisras buvo numalšintas. Išdegė apie 4 arai miško paklotės.

Šakių rajono Jurbudžių kaime prie vėjo jėgainės užsidegė transformatorinė. Sudegė apšiltinimo plokštės, galios transformatorius, apdegė skardinės sienos.

Ketvirtadienį Kalvarijoje, Pievų gatvėje, nuo degančių šiukšlių užsidegė gyvatvorė, ugnis persimetė link krūmų. Iki namo buvo penki metrai. Ugniagesius iškvietę žmonės baiminosi, kad ugnis dar labiau plis.

Atvykus gaisrininkams degė gyvatvorė ir medis. Gaisras užgesintas. Šalia esantis pastatas nenukentėjo. Savininkų nebuvo namuose.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika