www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Organizatoriai dalinasi vaizdais iš Vingio parko: kylant Mamontovo scenai, pateikiama svarbi informacija lankytojams

Jau šį penktadienį Vingio parke rinksis dešimtys tūkstančių klausytojų. Šventinio koncerto „Andrius Mamontovas su orkestru“ vietoje jau dirba per 100 žmonių, parengiamieji darbai vyksta nuo pirmadienio. Atsižvelgiant į didelius srautus, organizatoriai pateikia rekomendacijas lankytojams.

Organizatorių nuotraukos.

Į renginio teritoriją klausytojai galės patekti nuo 18 val. per tris skirtingus įėjimus – M. K. Čiurlionio g., Geležinio Vilko g. ir Birutės g. pusių. Siekiant išvengt kamščių, žiūrovai raginami susiplanuoti kelionę iš anksto, į renginį atvykti anksčiau, esant galimybei rinktis viešąjį transportą.

Specialios zonos

Neįgaliesiems bei juos lydintiems asmenims, kaip nurodyta renginio žemėlapyje, numatyta atskira zona – sėdimo parterio dešinėje; atvykusių bus prašoma pateikti pažymėjimus.

Teritorijoje pažymėta „garso zona“ žymi erdvę, kurioje muzika skambės tolydžiai – apsups klausytoją iš visų pusių, tarsi milžiniškoje koncertų salėje.

Koncerto vietoje veiks erdvios maistininkų zonos – prekiaujama vandeniu, įvairiais gėrimais bei skirtingų pasaulio virtuvių patiekalais.

Rekomendacijos bei nuorodos atvykstantiems

Priklausomai nuo oro sąlygų, žiūrovų prašoma pasirūpinti tinkama apranga – kepurėmis nuo saulės, taip pat apsauga nuo UV.

Atsižvelgiant į tai, jog renginys vyks žalioje parko teritorijoje, visų atvykstančių prašoma pasirūpinti ir efektyvia apsauga nuo vabzdžių bei erkių.

Patiems mažiausiems žiūrovams rekomenduojama viso koncerto metu dėvėti apsaugines ausines.

Klausytojai raginami atvykti su gera nuotaika ir renginio metu švęsti saugiai bei atsakingai – rūpinantis savo bei aplinkinių sveikata.

Renginyje budės greitosios pagalbos medikai, patruliuos policijos pareigūnai, perimetrą saugos per 50 apsaugos darbuotojų.

Į renginio teritoriją nebus galima įsinešti kėdučių, paspirtukų, dviračių, riedučių; taip pat, maisto bei gėrimų (išskyrus specialius poreikius, kūdikių maistą), aštrių daiktų, ginklų, ašarinių dujų ir kitų savisaugos priemonių, narkotinių medžiagų.

Į renginio teritoriją augintiniai neįleidžiami.

Draugiška aplinkai technologija

Šiame renginyje bus naudojama inovatyvi „immersive sound“ garso sistema. Parke viso bus apie 200 kolonėlių, išdėstytų įvairiais atstumais garso zonoje.

Svarbu pastebėti, jog „immersive sound“ technologija – draugiška aplinkai, esančiai už koncerto zonos ribų. Numatoma, jog garso lygis mieste bus gerokai mažesnis, nei per įprastus didelius renginius.

Scena – parko estrada

Šiuo metu pasiruošimo koncertui darbai renginio vietoje yra pasiekę pusiaukelę. Kaip atrodys scena, galite pamatyti organizatorių anksčiau paviešintose vizualizacijose.

Su estrados architektūra susiliejusi scena bus skaidri, permatoma, ją ženklins įspūdinga LED ekranų eilutė. Renginio metu bus naudojamas programuojamas apšvietimas.

Leidžiantis saulei Vingio parko estrada virs platforma šviesų plokštumos, o pilnai sutemus, šviesų bei specialių efektų dėka susilies su muzika, skambant geriausiems visų laikų A. Mamontovo ir „Foje“ hitams.

Šventiniame koncerte „Andrius Mamontovas ir orkestras“ skambės daugiau nei 20 klausytojų pamiltų kūrinių. Drauge su ritmo grupe ir simfoniniu orkestru scenoje bus įspūdingas kiekis žmonių – per 70 geriausių šalies muzikantų, kuriems diriguos maestro Modestas Pitrėnas. Koncertas taps dviguba švente – tą dieną savo 30-ąjį gimtadienį minės ir televizija TV3.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika