www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vadovavimą įstaigoms perima moterys

Trečiadienį Marijampolėje įvyko du konkursai, kurių metu paaiškėjo, kas nuo šiol vadovaus Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejui bei uždarajai akcinei bendrovei Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centrui. Konkursai surengti, nes anksčiau šioms įstaigoms vadovavusių direktorių kadencijos baigėsi, jie naujuose konkursuose nedalyvavo.

Konkurse Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus direktoriaus pareigoms užimti dalyvavo du pretendentai, iš kurių tinkama dirbti šį darbą buvo pripažinta Rima Striaušienė. Ji kultūros srityje dirba jau beveik 30 metų. Nuo 1995 metų R. Striaušienė buvo Marijampolės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja koncertinei veiklai ir bendriesiems reikalams, o nuo 2016 m. vadovavo Marijampolės kultūros centrui. Šiemet kovo mėnesį ji daugeliui netikėtai šių pareigų atsisakė. Vasarą turėjo baigtis ir jos kadencija.

R. Striaušienė norėjo ir toliau dirbti širdžiai artimą darbą. Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

„Suvalkiečio“ paklausta, kodėl nutarė dalyvauti šiame konkurse, R. Striaušienė teigė, jog pasitraukusi iš darbo Marijampolės kultūros centre norėjo ir toliau likti jos širdžiai labai artimoje ir mieloje srityje. „Žinodama, kad muziejuje dirba kūrybingi, puikiai orientuoti, išmanantys savo sritį žmonės, ir nusprendžiau pabandyti savo jėgas“, – sakė ji, pridūrusi, kad kalbėti apie tai, kokių permainų galima tikėtis muziejuje dar per anksti.

Naują vadovą nuo šiol turės ir Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras. Iš dviejų konkurse direktoriaus vietai užimti dalyvavusiųjų asmenų aukštesniais balais buvo įvertinta Irma Žiūkaitė.

I. Žiūkaitė jau aštuoneri metai dirba apskrities atliekų tvarkymo centre. Savivaldybės administracijos nuotrauka.

Beveik dešimt metų atliekų tvarkymo srityje dirbanti I. Žiūkaitė yra įgijusi teisės bakalauro laipsnį ir nuo 2015-ųjų metų dirba uždarosios akcinės bendrovės Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro Veiklos administravimo skyriaus vadove.

Ir R. Striaušienė, ir I. Žiūkaitė pradės eiti pareigas, kai bus gautos atitinkamos Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika