www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Karščiai lietuvius gena į parduotuves – kai kuriuos produktus šluote šluoja

Į Lietuvą pagaliau atėjus vasariškiems karščiams, prekybininkai stebi pasikeitusius pirkėjų įpročius – dalies maisto prekių pardavimai išaugo net iki 70 proc. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, nuo pirmosios kaitros lietuviai ginasi ledais, vėsiais gėrimais, vandeniu ir populiariausiu vasaros patiekalu – šaltibarščiais.

Asociatyvi nuotrauka.

„Šoktelėjęs termometro stulpelis neabejotinai koreguoja ir pirkėjų krepšelius bei įpročius. Pirkėjai perka mažiau prekių, tačiau į parduotuves užsuka dažniau. Analizuodami duomenis matome, kad nuo antradienio staigiai išaugo paklausa toms prekėms, kurios padeda atsivėsinti: pirkėjai mėgavosi šaltais ledais, gėrimus vėsino ledukais. Rūpindamiesi savo sveikata, taip pat pirko gerokai daugiau vandens. Buvome pasiruošę, kad išaugs ir šaltibarščių paklausa – ir tai pasitvirtino“, – sako V. Budrienė.

Išsijuosę pirko šaltibarščiams reikalingus produktus

Kylant temperatūrai, tradiciškai augo paklausa ir greitai atgaivą nuo karščio suteikiantiems produktams – vandeniui, ledams ir ledų kubeliams.

„Žvelgdami į šios savaitės statistiką matome, kad pastarosiomis trimis dienomis lietuviai apgulė šaldiklius parduotuvėse: ledų nupirko beveik perpus daugiau nei savaitę prieš. Augo tiek porcijinių, tiek ledų indeliuose ar dėžutėse paklausa. Lietuviai, kaip visuomet, labiausiai mėgsta vanilinius, šokoladinius ir karamelinius ledus, tačiau ieško ir ne tokių įprastų skonių – pavyzdžiui, uogų ar vaisių“, – pirkėjų įpročius apžvelgia „Iki“ komunikacijos vadovė.

Karščių metu išaugo ir gėrimus vėsinančių ledo kubelių pardavimai – jų pirkėjai Lietuvoje šį antradienį–ketvirtadienį įsigijo 63 proc. daugiau nei tomis pačiomis dienomis praėjusią savaitę.

„Lietuviai taip pat įsiklauso į specialistų rekomendacijas, kad karštomis dienomis ypač svarbu aprūpinti organizmą skysčiais. Rūpindamiesi sveikata ir atsargomis namuose, pirkėjai nuo antradienio vandens nupirko net 65 proc. daugiau“, – sako V. Budrienė.

Pasak atstovės, šių prekių atsargos parduotuvėse reguliariai pildomos, todėl pirkėjams jų nepritrūks ir artėjant ne tokiam karštam, tačiau vasariškai maloniam savaitgaliui.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika