www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rankinės pasirinkimas – irgi mokslas

Ar egzistuoja tobula rankinė? Daugelis moterų atsakytų, kad taip. Bent jau norėtųsi tuo tikėti. Juk puikiai stilių bei asmeninį gyvenimo būdą, žmogaus charakterį atspindinti rankinė gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, padėti gražiau atrodyti. Tiesa, rasti tą tobulą rankinę – tikrai nėra paprasta. Kartą investavus kiek daugiau į kokybę – ji tarnaus Jums begalią metų, tad taupyti ieškant tikrai neverta.

Daugiau dėmesio medžiagai

Pirmiausia kokybę lemia medžiaga iš kurios Lapareja rankinė yra pagaminta. Nuo tikros odos, kuri šiuo metu jau yra laikoma net atgyvena, iki siūlų, kurie leidžia mezgimo pagalba pagaminti tikrai unikaliai atrodančią hipsterišką rankinę. Svarbiausia, žinoma, Jūsų poreikiai, tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad medžiaga lemia kokybę. Net ir perkant internetu galima pajusti ją, nereikia liesti rankomis. Būtina susipažinti su gaminio sudėtinėmis dalimis, o internete aprašymai detalūs ir galintys geriau suprasti – ko tikėtis. Taip pat žiūrėkite – kokios priežiūros reikalauja viena arba kita medžiaga. Plaukite, valykite pagal instrukciją, kadangi tai ne ką mažiau svarbu siekiant ilgaamžio daikto.

Stiliaus potėpiai

Nors medžiaga yra labai svarbu, tačiau daugelis moterų intuityviai renkasi rankines pagal stilių. Vienos labiau primena klasikinį stilių, yra neutralių spalvų, kitos – ryškios, traukiančios akis, net drąsios. Tokias dažniausiai renkasi labai savimi pasitikinčios moterys, kurios nebijo būti dėmesio centre. Atminkite, kad perkant rankines internetu dažniausiai greta nuotraukos būna pateiktas aprašymas, kuriame detalizuojama – kokios spalvos aksesuaras yra. Kartais telefono ekrano arba kompiuterio monitoriaus spalva iškreipia vaizdą. Taigi, reikia susipažinti su aprašymu.

Ar svarbus gamintojas?

Atsakyti gana sunku. Vienu atveju gali būti svarbus, kadangi kai kurie gamintojai, prekiniai vardai yra labiau žinomi nei kiti dėl tam tikro stiliaus arba kokybės, garantijų, kurios teikiamos. Visgi, labai dažnai tokie vardiniai gaminiai kainuoja itin brangiai. Alternatyva gali būti no name rankinės arba kuprinės, kurios ne tik kad atrodo ne ką blogiau, tačiau ir yra tokios pat geros kokybės (vėlgi, reikia žiūrėti, kokia yra medžiaga). Taigi, jeigu Jums norisi vardinio gaminio – investuokite daugiau, rinkitės prekinius vardus, kurie yra siejami galbūt net ir prestižu. Tačiau kai taupote – nemokėkite daug už tai, kas nėra verta didelės investicijos. Juk nežinomų gamintojų galanterija gali būti net patrauklesnė nei kurta populiariausių pasaulio prekinių vardų.

Užsegimas ir rankinės vidus

Toliau reikia nepamiršti daugiau dėmesio skirti ir užsegimui. Klasika yra užtrauktukas. Tai bene pats patikimiausias būdas. Žinoma, atrodo gražiai, tvarkingai. Visgi, galima įsigyti rankines, kurios yra be jokio užsegimo, su lipukais, kniedėmis ir t.t. Tik atminkite, jog rankinės privalo ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir būti saugi.

Kitas svarbus vertinimo aspektas yra rankinės „vidus“. Kol vienoms moterims labiausiai patinka „vieno skyriaus rankinė“, tai yra „talpi tašė“, kurioje visi daiktai yra vienoje vietoje, tuo tarpu kitos dažniausiai prioritetą reikia rankinukams ir kuprinėms, kuriuose yra daug mažų skyrelių. Tokiu atveju galima kur kas paprasčiau organizuoti savo laikomus daiktus ir  kai jų reikia – rasti kur kas paprasčiau.

O gal kuprinė?

Galiausiai, moterys greta rankinių dažnai įvertina ir kuprinės pirkimo galimybę. Jos dažniausiai kur kas praktiškesnės, patogiau, kai reikia laisvų rankų (jose yra vaikas, šuns pavadėlis ar panašiai). Apskritai geriausia turėti bent jau kelių tipų „krepšius“: rankinę, kuprinę, lagaminą… Prireikus visada turėsite ką pasiimti su savimi į rankas ir keliauti dirbti, mokytis arba pramogauti.

Užs. 746.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika