www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Mirtinai sužalojo pėsčiąją, kliudė dviratininką

Nuo pat praėjusio penktadienio Marijampolėje vos ne kasdien registruojama po kelias technines ir įskaitines avarijas. Kas žmones taip veikia, kad prarandamas budrumas, atsargumas, negali pasakyti net pareigūnai.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Birželio 9-ąją, apie 14.50 val., Šakiuose, L. Giros gatvėje, aikštelėje, 29 metų vyro vairuojamas automobilis „Mercedes Benz ML320“, važiuodamas atbulas, partrenkė ir mirtinai sužalojo 53 metų pėsčiąją.

Birželio 10 d., apie 12.10 val., Vilkaviškio rajone, Vokiškėlių kaime, automobilis „VW Golf“, vairuojamas neblaivaus 55 metų vyro (3 promilės), išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kliudė dviračiu važiavusį 12 metų berniuką. Vilkaviškiečio vairuojamas automobilis paauglį partrenkė ir sužeidė. Jis nuvežtas į Vilkaviškio ligoninę.

Vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko, bet buvo surastas Vilkaviškyje, Vienybės gatvės daugiabučio namo kieme.

Birželio 12 d. rytą Marijampolėje, Šiaulių ir Žilvino gatvių sankryžoje, susidūrė motoroleris „Derbi Senda“, kuriuo važiavo šešiolikmetis, ir  automobilis „Opel Meriva“. Jį vairavo 26 metų moteris. Nukentėjo motorolerio vairuotojas, jis nuvežtas į Marijampolės ligoninę.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika