www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Skelbiama akcija „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“

Nuo liepos 1-osios įsigalioja reikalavimas automobilyje turėti naujos komplektacijos pirmosios pagalbos vaistinėlę. Senosios vis dar gali būti panaudotos, todėl pirmadienį visoje Lietuvoje pradėta akcija „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“. Vairuotojai raginami neišmesti keičiamų vaistinėlių ir jas perduoti Ukrainai, kuriai tokios priemonės yra ypač reikalingos.

„Kadangi nuo 2023 m. liepos 1 d. Lietuvos vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams. Siekiame surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams“, – apie akciją pasakoja jos iniciatorė, asociacijos „Po mažą žingsnį“ vadovė, Oksana Paškevičienė.

Prie šios akcijos prisijungė ir Suvalkijos krašto savivaldybės. Vaistinėlės laukiamos savivaldybių administracijose birželio 19 – liepos 3 dienomis:

Marijampolėje – J. Basanavičiaus a. 1;

Kalvarijoje – Laisvės g. 2;

Kazlų Rūdoje – Atgimimo g. 12;

Vilkaviškyje –  S. Nėries g. 1.

Norintys prisidėti finansiškai, tai gali padaryti pervesdami pinigus į nurodytą sąskaitą. Už surinktas lėšas bus perkamos vaistinėlės.

Asociacija „Po mažą žingsnį“

Įm. k. 306317010

Anykščių g. 33-46, LT-20178, Ukmergė

Swedbank AB, LT177300010178555701

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika