www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Birželio 21 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite:

Naujosios Škotijos retriverių kalytei – šeimininkų meilė ir komisijų įvertinimai

Sandrą Vasiliauskienę pavergė škotų retriverio išvaizda.

Marijampoliečiams Sandrai ir Erikai Vasiliauskams prieš pusantrų metų įsigijus Naujosios Škotijos retriverių veislės kalytę Karalienę Terą visas laisvalaikis pradėjo suktis būtent apie ją. Treniruotės, baseinas, išvykos. Ir konkursai, iš kurių Tera parvažiuoja su laimėtojo rozetėmis ir taurėmis. O labiausiai džiuginantis pripažinimas Danijoje vykusioje tarptautinėje parodoje – Tera tapo geriausia šios veislės kalyte Europoje…Sandrą Vasiliauskienę pavergė škotų retriverio išvaizda.

Ir neekstremali sausra jau spėjo „prisidirbti“

Pašarų gyvuliams šiemet ūkininkai nepasiruoš tiek, kiek ankstesniais metais.

Nacionalinis krizių valdymo centras pasiūlė kol kas dėl sausros neskelbti ekstremalios situacijos visoje Lietuvoje. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas sako, kad situacija mūsų šalyje dar nėra tokia prasta kaip 2015 metais. O dar ir palijo! Be to, norint skelbti ekstremalią situaciją nacionaliniu lygiu, stichinė nelaimė turėtų būti palietusi ne tik žemės ūkį, bet ir kitus sektorius. Trumpai sakant, čia kalba Vilnius. O ką kalba mūsų krašto ūkininkai?

Nenori mokėti daugiau – rinkis pigesnį planą

Tūkstančių elektros vartotojų, nepasirinkusių pigesnių nei 28 centų už kilovatvalandę (ct/kWh) planų, po liepos 1 d. gali laukti staigmena: dingus valstybės kompensacijoms, už elektrą gali tekti mokėti gerokai daugiau. ,Taigi, ką gyventojai turi daryti, kad elektros kaina nebūtų didelė? Ar į elektros tiekėją jie turi kreiptis patys, ar elektros tiekimo bendrovė pati susisieks su esamais klientais ir siūlys palankesnius planus?

Dešimtasis „Malonny“ žada daug ypatingų staigmenų

„Malonny“ įkūrėjas džiaugiasi sugrįžęs į Marijampolę.

Marijampolėje jau galima matyti ir jausti jubiliejinio, dešimtojo, tarptautinio meno ir architektūros simpoziumo „Malonny“ ženklų – prie Archyvo pastato senamiestyje triūsia iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykęs „Malonny“ įkūrėjas dailininkas Rėjus (Ray) Bartkus. Jis čia atkuria vieną pirmųjų savo sienų tapybos darbų „Nežemiškoji simfonija“, buvusį priešais dabartinį „Mercure“ viešbutį ir vėliau sunaikintą. Atnaujinami ir kiti darbai, paskelbta renginio programa, kuri išties įspūdinga. Kaip niekada anksčiau, daug ir komentarų bei įvairių vertinimų socialiniuose tinkluose.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika