www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Lietuvos drifto karaliene tapo Indrė Senkutė, „Arena Drift CUP“ antrame etape geriausiu tapo Aivaras Maciulevičius

Sekmadienį Marijampolėje svilo padangos ir gaudė galingų bolidų varikliai. Čia vyko netgi du drifto renginiai – pilotai susikovė antrajame „Arena Drift CUP“ taurės etape, o moterys varžėsi pirmą kartą Lietuvoje surengtose drifto taurėje moterims – „Baltic Sea Drift Queen CUP“. Lietuvos drifto karaliene tapo Indrė Senkutė, o „Arena Drift CUP“ antrame etape geriausiu pilotu pripažintas Aivaras Maciulevičius.

Organizatorių nuotraukos.

„Arena Drift CUP“ trasoje pasirodė iš viso 38 pilotai iš Street, Semi-Pro ir Pro lygų. Čia pergalę šventė „IRT-Olybet“ komandos pilotas Aivaras Maciulevičius, vairavęs BMW markės bolidą. A. Maciulevičius pasirodė geriausiai ir kvalifikacijoje. Antroje vietoje kvalifikacijoje liko Karolis Kolosovas iš komandos „Motosport Ukmermė“, trečioji – vienintelė varžybose dalyvavusi moteris Indrė Senkutė iš „BMWFAN“ komandos, vėliau geriausiai pasirodžiusi ir moterų varžybose.

Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė A. Maciulevičius ir Raivis Rugelis iš Latvijos, atstovavęs „BnD Drift Team“ komandą. Suskaičiavus visus rezultatus, antrajame „Arena Drift CUP“ etape pergalę šventė A. Maciulevičius. Galutiniuose rezultatuose antras liko BMW e36 330i vairavęs R. Rugelis. Trečias pagal galutinius rezultatus – Simas Kvietkauskas. Šie trys geriausi pilotai ir pasidalijo 500 eurų prizą, skirtą šio etapo geriausiems. Kituose etapuose pasirodę pilotai taip pat varžysis dėl piniginio prizo. Šiemet bendras „Arena Drift CUP“ prizinis fondas siekia 2000 eurų.

Arena Drift CUP“ II etapo TOP10 rezultatai:

Starto Nr.VardasPavardėKomandaVieta kvalifikacijojeGalutinė vieta
41AivarasMaciulevičiusIRT – OlyBet11
11RaivisRugelisBnD Drift Team272
24SimasKvietkauskas43
27KarolisKolosovasMotorsport Ukmergė24
8EdvinasSavickasBMWFAN85
42VytautasČaplikas106
40ViliusLaukysElephant Drift Team127
29RemigijusPavydisMotorsport Ukmergė148
1IndrėSenkutėBMWFAN39
23GiedriusValainisAros Drift Team510

Moterų varžybose geriausiai pasirodė lietuvės

Didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukė ir išskirtinis renginys – drifto varžybos moterims – „Baltic Sea Drift Queen CUP“, kurios Lietuvoje vyko pirmą kartą. Čia geriausiai pasirodė pilotės iš Lietuvos. Trasoje varžėsi 6 stiprios pilotės. Po įnirtingų kovų Lietuvos drifto karalienės titulas atiteko I. Senkutei, kuri varžybose pasirodė su jos pačios kurtu BMW e82 #WolfFighter, paruoštu ERA Customs dirbtuvėse. Poriniuose važiavimuose geriausiai pasirodė ji ir „Drift Happens” komandos narė Deimantė Radzevičiutė, kuri liko antroji galutinių rezultatų lentelėje. Trečioji vieta atiteko Sandrai Janušauskaitei, kuri taip pat atstovavo „Drift Happens” komandą, o trasoje pasirodė su BMW e36 bolidu.

Ketvirtą drifto sezoną pradedanti Ketija Birzule iš Latvijos liko ketvirtoje vietoje, penktoje vietoje jos kraštietė Sabine Andriksone. Šeštą vietą užėmė Tamara Rutkovka.

Indrė Senkutė.

Kaip sakė varžybų organizatorius Kastytis Alekna, nors vieną dieną rengti du renginius buvo tikras iššūkis, rezultatas nudžiugino tiek pilotus, tiek žiūrovus. Jis neslėpė, kad sudėtingos oro sąlygos kiek apsunkino ir renginio organizavimą. „Kelis kartus lijo, todėl vis keitėsi dangos paviršius, tad labai sudėtinga prognozuoti sukibimą. Tokios sąlygos pakišo koją keliems dalyviams – trasoje dužo keli bolidai.

Tačiau tai vis tiek abuvo gerų emocijų ir puikių vaizdų kupinas drifto sekmadienis. Abu renginiai vyko sklandžiai, pavyko išvengti sudėtingų susidūrimų, tad žiūrovai mėgavosi puikiais vaizdais trasoje, o pilotai – geriausiomis emocijomis ir adrenalinu. Džiaugiamės, kad drifto renginiai Marijampolėje pritraukia vis daugiau žiūrovų, taip pat ir tuo, kad į juos dalyvauti atvyksta pilotai iš kaimyninių šalių. Be to, esu tikras, kad drifto varžybos moterims Lietuvoje taps kasmetine tradicija“, – sakė K. Alekna.

Visi „Baltic Sea Drift Queen CUP“ rezultatai: https://worldofdrift.eu/competitions/160#finalResults

Visi „Arena Drift CUP“ II etapo rezultatai: https://worldofdrift.eu/competitions/156#finalResults

Kitas taurės renginys – „Arena Drift CUP“ III etapas vyks jau rugpjūčio 27 d.

Organizatorių informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika