www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Magistralėje „Via Baltica“ susidūrė vilkikai

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Šiandien 16.07 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Marijampolės sav. Marijampolės sen. Pasūduonės kaime, magistralėje „Via Baltica“ susidūrė du vilkikai, viename jų prispaustas vairuotojas.

Į įvykio vietą išsiųstos Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo ir Vilkaviškio  priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Marijampolės apskrities VPK.

Kaip „Suvalkietį“ informavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio viršininkė Ieva Rinkevičiūtė, susidūrė net keturi ta pačia kryptimi link Lietuvos – Lenkijos pasienio vykę vilkikai. Iš avarijos vietos į Marijampolės ligoninę išvežti du vairuotojai. Vienas iš jų – Ukrainos pilietis, kito tapatybė dar nenustatyta.

Avarija įvyko kelio ruože, kuris rekonstruojamas greta Marijampolės savivaldybės Valavičių kaimo. Pirminiais duomenimis, dėl vykstančių darbų vieno vilkiko vairuotojas automobilį pristabdė. Jam iš paskos važiavusį krovininį automobilį vairavęs asmuo nesilaikė saugaus atstumo ir nespėjęs sustabdyti transporto priemonės trenkėsi į priekyje važiavusį,  pristabdžiusį automobilį. O tuomet į avariją, pirminiais duomenimis, sukėlusį vilkiką trenkėsi trečias sunkiasvoris automobilis, į pastarąjį – dar vienas, jau ketvirtas.

Minėtame kelyje šiuo metu eismas sustabdytas.

Į avarijos vietą išvyko policijos pareigūnai, kurie reguliuos eismą ir transportą nukreips aplinkiniais keliais.

Vykstantiems link Kalvarijos ir Lietuvos – Lenkijos pasienio vairuotojams šiuo metu rekomenduojama pasirinkti kitą maršrutą link pasienio.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika