www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liudo Mikalausko sumanyta arena iš šiaudų sugrįžta!

Organizatorių nuotraukos.

Nors kviečiai dar žaliuoja, tačiau jau po poros mėnesių dalis jų virs išskirtine koncertine erdve po atviru dangumi Lietuvos laukuose! Pernai itin didelio populiarumo sulaukusi Kazlų Rūdos „Slow arena“ iš šiaudų šiemet vasaros pabaigoje vėl sukvies meno mylėtojus mėgautis juslėmis ir muzika šieno ritinių apsupty. Rugpjūčio mėnesį Pinciškių kaime (Kazlų Rūdos sav.) kiekvieną savaitę lankytojų lauks keturi koncertai. Pirmasis renginys šiaudų arenoje vyks jau rugpjūčio 11 dieną, 20 val.

Anot vieno iš pagrindinių organizatorių, arenos idėjos sumanytojo Liudo Mikalausko, Kazlų Rūdos „Slow arenos“ renginiams šiemet parinkta itin įvairi programa – rugpjūčio 11-ąją renginių ciklą pradės žinomiausios roko baladės, kurias atliks publikos pamėgti dainininkai Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, jiems akompanuos džiazo pianistas Feliksas Zakrevskis. Po savaitės, rugpjūčio 18 d., susirinkusiuosius įsuks Evelinos Sašenko bei pianisto Pauliaus Zdanavičiaus ir akordeonisto Nerijaus Bakulos atliekamos Edith Piaf melodijos, na, o rugpjūčio 25-ąją bus tikrai karšta, nes scenoje karaliaus tango melodijos, atliekamos Ievos Prudnikovaitės ir ansamblio „4 Tango“. Renginių ciklo pabaigą rugpjūčio 30 d. vainikuos pagal legendines „The Beatles“ dainas parengta, Jokūbo Bareikio ir Rafailo Karpio drauge su ritmo grupe atliekama koncertinė programa. Visų koncertų pradžia – 20 val.

„Verta apsilankyti visuose keturiuose koncertuose – kiekvienas pasirodymas bus vis kitoks, vienas už kitą įdomesnis, visi atlikėjai – scenos profesionalai, atradę kelią į klausytojų širdis. Į Kazlų Rūdos „Slow arenos“ renginius rekomenduojame atvykti anksčiau, nes erdvėje veiks lauko kavinė, kur galėsite atsipūsti ir mėgautis šieno arenos vaizdais iš arti. Planuojame, kad arena talpins apie 600 žiūrovų, nes jau pernai turėjome ją didinti dėl didelio susidomėjimo, nes bilietai į renginius buvo labai greitai išpirkti. Taigi, jeigu jums nusibodo renginiai tradicinėse koncertų salėse, tuomet pats metas aplankyti Kazlų Rūdos šiaudų areną!“, – šypsosi Liudas Mikalauskas.

Renginius organizuoja asociacija „Jaunoji Sūduva“ bei Kazlų Rūdos kultūros centras, tačiau visi organizatoriai vienbalsiai dėkoja vieniems didžiausių Sūduvos krašto ūkininkų Daliai ir Aidui Kairaičiams bei Ievai ir Mariui Skučams, kurie palaikė idėją nuo pat pradžių – pastatyti areną reikia daugiau nei 300 šiaudų ritinių, sutvirtintų trimis aukštais, kuriuos reikia ne tik transportuoti į renginio vietą, bet ir iš jų pastatyti patvarų statinį. Be ūkininkų pagalbos ši idėja niekada nebūtų išvydusi dienos šviesos. Taip pat renginius iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Kazlų Rūdos savivaldybė. Bilieto kaina į koncertus – 15 eurų, juos galima įsigyti „Paysera Tickets“ sistemoje, o jei liks neparduotų bilietų, 1 val. prieš renginį koncerto vietoje.

Kazlų Rūdos kultūros centro informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika