www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Skaisčiūnuose žaibas uždegė ūkinį pastatą

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Nelaimė – Skaisčiūnuose. Ketvirtadienį, apie 10 val., prapliupęs lietus ir trumpai jį lydėjęs griaustinis su žaibais nepraėjo be pasekmių. Marijampolės seniūnijos Skaisčiūnų kaimo Skaisčiūnų gatvėje žaibo iškrova pataikė į ūkinio pastato stogą ir jį uždegė. Šeimininkai tiesiog pamatė liepsnas pastato palėpėje, per vidurį, kur buvo medinės durelės. Čia buvo likę pašaro likučių, vienas kitas nenaudojamas daiktas. Gaisras plito labai greitai. Ūkinis pastatas didelis.

Pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo 10.21 val. Jį gesinti išskubėjo kelios komandos.

Atvykus ugniagesiams ūkinio pastato stogas liepsnojo. Ugnis persimetė į statinio gale priblokuotą medinį priestatą, kuriame buvo malkų, ūkio rakandų.

Pasak ugniagesių, kadangi perdanga gelžbetoninė, ugnis nepersimetė į ūkinio pastato antrąją dalį. Garaže buvo šeimininko remontuojamas automobilis „Toyota Previa“. Jis neužsidegė, tik ant mašinos stogo užkrito nuodėgulių ir jį apgadino. Automobilį iš garažo išstūmė gaisrininkai.

Per gaisrą nudegė visas pastato stogas, sudegė priestatas. Ugniagesiams pavyko apsaugoti tris pastatus: už 15 metrų esantį gyvenamąjį namą, už 20 metrų – kaimyno namą ir pirtį. Iš pastato išnešti trys dujų balionai.

Nuotraukos iš socialinių tinklų.
Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika