www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Kino pavasaris“ vasarą dovanos nemokamus kino seansus po atviru dangumi

Audriaus Solomino nuotrauka.

Vilniaus miesto kino festivalis „Kino pavasaris“ nepamirštamas patirtis dovanos ir vasarą, kartu su „IKEA“ pakviesdamas šalies gyventojus į nemokamus filmų seansus po atviru dangumi. Jau birželio 29 d. į kelionę aplink Lietuvą dešimtąjį kartą leisis festivalio organizuojamas projektas „Kino karavanas“, priešais didįjį ekraną subursiantis 14-os miestų gyventojus bei svečius.

„Kino pavasaris“ vasaros seansų lankytojus birželio–rugpjūčio mėnesiais nukels į unikalius filmuose gimstančius pasaulius, kupinus skardaus juoko, atokvėpio akimirkų, progų įsikvėpti ir kitų gilių išgyvenimų. Praėjusio festivalio favoritas „Aštuoni kalnai“, žavingoji Penelope Cruz ir jos vaidmuo „Begalybėje“, tingi saulėkaita su „Oskarui“ nominuotu Paul Mescal dramoje „Po saulės“ ar lietuvių kurti ilgametražiai ir trumpametražiai darbai – šie bei dar daugiau filmų kvies patogiai įsitaisyti visos Lietuvos pievose.

Filmas „Po saulės“

Šiemet su „Kino karavanu“ bei „Vasaros kinu“ keliaus ir pagrindinis projektų partneris „IKEA“, kursiantis jaukią atmosferą ir siūlysiantis unikalias patirtis žiūrovams. Anot įmonės rinkodaros vadovės Irenos Meškauskienės, sprendimą leistis į išvykas su „Kino pavasariu“ priimti buvo itin paprasta dėl bendrų pamatinių vertybių.

„Tiek mūsų, tiek „Kino pavasario“ požiūriai sutampa. Mes tikime, kad kokybiški ir tvarūs sprendimai namams turi būti prieinami daugeliui žmonių, o „Kino pavasaris“ siekia atverti kokybiško kino pasaulį kuo platesnei auditorijai Lietuvoje. Šią vasarą suvienydami jėgas stengsimės, kad kuo daugiau šalies gyventojų galėtų jaukiai ir turiningai praleisti savo laisvalaikį gryname ore ir tuo pat metu susipažintų su kokybišku kinu. Neabejojame, kad žiūrovų laukia daugybė gaivių ir įsimintinų akimirkų“, – sako I. Meškauskienė.

Filmas „Aštuoni kalnai“.
Filmas „Begalybė“.

Visų „Kino pavasario“ vasaros seansų metu „IKEA“ įrengs jaukias ir patogias sėdėjimo vietas bei leis lankytojams pasijusti kino žvaigždėmis – nusifotografuoti ant ypatingo geltonojo podiumo.

Kelionės didžiajame ekrane ir poilsis nuo betono

Dešimtąjį kartą „Kino pavasario“ organizuojamas „Kino karavanas“ šiemet kvies net 14-os miestelių gyventojus, svečius ir aplink atostogaujančius nuotykių ieškotojus leistis į nepamirštamas keliones didžiajame ekrane. Šiltus birželio-rugpjūčio mėnesių vakarus „Kino karavanas“ dovanos Šiaulių, Panevėžio, Burbiškio (Anykščių raj.), Utenos, Nidos, Juodkrantės, Marijampolės, Šilutės, Gargždų, Palūšės, Zarasų, Kauno, Klaipėdos ir Alytaus miestams.

Daugiau informacijos apie „Kino karavano“ seansus ieškokite www.kinokaravanas.lt.

Kino seansus po atviru dangumi iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras.

Organizatorių informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika