www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Nishane Zenne kvepalai ir jų išskirtinumas

Nishane yra prabangių kvepalų prekės ženklas, kuriantis unikalius, aukštos kokybės kvapus su šiuolaikišku posūkiu. Prekės ženklas siūlo daugybę kvepalų vyrams ir moterims, įkvėptų Turkijos kultūros ir tradicijų. Nishane garsėja savo dėmesiu detalėms, kūrybiškumu ir kokybišku meistriškumu kvepalų pramonėje.

Nishane Zenne kvepalai tai gintaro gėlių aromatas moterims ir vyrams. Zenne buvo pristatytas 2017 m.

  • Viršutinės natos – juodieji serbentai, rabarbarai ir greipfrutai;
  • Vidurinės natos – turkiška rožė, gardenija ir sandalmedis;
  • Pagrindinės natos – vanilė, ambra ir muskusas.

2017 m. pristatytai kolekcijai, pavadintai „SHADOW PLAY“, NISHANE įkvėpimo sėmėsi iš tradicinio šešėlių žaidimo, kuris taip pat žinomas kaip šešėlių lėlių teatras – senovinė pasakojimo ir pramogų forma, kurioje naudojamos plokščios artikuliuotos iškirptos figūros, kurios laikomos tarp šviesos šaltinio ir permatomo ekrano ar juostelės. Iškirptose lėlių formose kartais būna permatomos spalvos ar kitokio pobūdžio detalės. Perkeliant tiek lėles, tiek šviesos šaltinį galima pasiekti įvairių efektų. Talentingas lėlininkas gali priversti figūras vaikščioti, šokti, kovoti, linkčioti ir juoktis.

Kaip skamba Nishane Zenne natos?

Zenne atsiveria vaškiniu greipfrutu ir juodaisiais serbentais su žaliu stiebu. Tai tik reikiamas kiekis sodrus, bet ne per saldus. Netrukus prasiskverbia vanile užpilta rožė kartu su migdoliniu atspalviu, suteikiančiu kvepalams konditerinės nuotaikos. Tada staiga prasiskverbia rabarbarų nata, suteikianti kvepalams dar daugiau konditerijos ar deserto pojūtį. O po visu tuo slypi vanilė, kuri tvirtai išlaiko gurmaniškus kvepalų aspektus. Tiesą sakant, yra net šiek tiek morengų, kuris sujungia visus deserto ar pyrago aspektus.

Po kurio laiko gėlės juda į priekį, kad padėtų sušvelninti kvepalus, tačiau vanilė išlieka, todėl Zenne išlieka desertų parduotuvėje. Tai duoklė grožiui, energijai, pasitikėjimui savimi ir flirtui. Įkvėpta moteriško tradicinės šešėlių lėlių vaidybos, Zenne nuteleportuos jus į rojaus sodų, kupinų džiaugsmo ir romantikos, mįsles, apgalvotai derindama vaisių ir gėlių akordus, kartu su vanile, ambra ir muskusu.

Šį kvapą galima dėvėti biure, ypač kai norite padaryti įspūdį, bet geriausiai tinka nerūpestingiems nuotykiams ir romantiškiems vakarams. Tai puikiai tinka bet kada, kai norite jaustis pasitikintys, žaismingi ir būti pastebėti. Jis pamažu tampa intymiu kvapu, bet išliks ir tiks bet kuriuo sezonu.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika