www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Tęsiama kova su narkotinių medžiagų platintojais ir vartotojais

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Ketvirtadienį Kazlų Rūdoje policijos pareigūnai sulaikė gyventoją, kuris turėjo paketą su narkotinėmis medžiagomis.

Apie 16 val. mieste patruliavę pareigūnai M. Valančiaus ir J. Basanavičiaus gatvių sankirtoje patikrinti sustabdė 25 m. vyrą. Jis turėjo paketą su narkotinėmis medžiagomis. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Marijampolės sav. Aleksandravo kaime budėję pareigūnai sustabdė automobilį „Toyota Yaris“. Jį vairavo 34 m. vyras, keleivio vietoje sėdėjo 28 m. gyventojas.

Pareigūnai, apžiūrėję automobilį, rado švirkštą su galimai narkotine medžiaga ir stiklinį buteliuką, į kurį buvo pripilta neaiškios kilmės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai Marijampolėje surengė sulaikymo operaciją, nukreiptą prieš neteisėtą prekybą narkotinėmis medžiagomis.

Jos metu buvo sulaikyti du Marijampolės gyventojai, kurie įtariami narkotikų prekyba ir disponavimu dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Atlikdami kratas ir kitus procesinius veiksmus kriminalistai surado apie 100 g hašišo, 50 g kanapių ir du gramus kokaino.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika