www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Neužgesintas degtukas sukėlė gaisrą

Vėlų pirmadienio vakarą didelės nelaimės vos išvengė Marijampolėje esančio daugiabučio, kuriame yra socialiniai būstai, gyventojai.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Apie 23 val. viename bute įsijungė dūmų detektorius, pranešantis apie gaisro pavojų. Kaimynai pranešė ugniagesiams, jog bute yra neblaivi pora, kuri, matyt, ir sukėlė gaisrą. Iki ugniagesių atvykimo gyventojai patys užgesino virtuvėje degusią šiukšlių dėžę.

Paaiškėjo, kad gaisrą iš tiesų sukėlė brandaus amžiaus buto gyventoja. Iš pradžių moteris išsisukinėjo, o vėliau prisipažino, jog prisidegė cigaretę, degtuką numetė į šiukšlių dėžę ir išėjo į lauką. Tinkamai neužgesintas degtukas padegė į šiukšlių dėžę įdėtą kartono gabalą.

Už priešgaisrinių taisyklių pažeidimą ugniagesiai moteriai ketina surašyti protokolą ir skirti baudą. Ugniagesiai šiame socialinių būstų name per pastaruosius kelerius metus lankėsi daug kartų. „Per penkerius metus gyventojai gerokai nugyveno pastatą. Jame buvo kilęs jau ne vienas gaisras“, – teigia ugniagesiai.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika