www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gaisrų nekilo, bet ugniagesių pagalbos reikėjo

Ričardo Pasiliausko iliustracija

Savaitės viduryje Marijampolės apskrities gyventojai neišsivertė be ugniagesių gelbėtojų pagalbos, nors nebuvo įregistruotas nė vienas gaisras.

Trečiadienį iš ryto Bendrosios pagalbos centro telefonu paskambinęs vyras nerimavo, kad, matyt, sutriko jo draugo sveikata, nes niekas neatsiliepia telefonu, neatidaro durų. Gelbėtojai per langą pateko į butą, atrakino duris, įleido policininkus ir medikus.

Tą pačią dieną gelbėtojai skubėjo į Kalvių kaimą (Kalvarijos sav.). Pagalbos prašantis vyras sakė, kad negali patekti pas savo pažįstamą moterį. Girdi, kad namo viduje skamba telefonas, tačiau moteris neatsiliepia. Gelbėtojai atrakino duris ir įleido pareigūnus, greitosios pagalbos medikus. Namo šeimininkė buvo rasta negyva.

Naktį į ketvirtadienį iš Netičkampio kaimo atskriejo keistokas pagalbos prašymas. Skambintojas teigė, jog iš tvenkinio niekaip negali išlipti 46 metų moteris. Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, moterį iš tvenkinio jau buvo ištraukę policijos pareigūnai. Nelaimėlę išsivežė greitosios pagalbos medikai.

„Suvalkiečio“ informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika