www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Marijampolės šiluma“ pradeda planinius remonto darbus: gali sutrikti karšto vandens tiekimas

Mokolų mikrorajone, daugiabučių kieme, pastatyta mobilioji katilinė jau parengta dirbti. Redos BRAZYTĖS nuotrauka

UAB „Litesko“ išplatino pranešimą, kad ruošdamasis šildymo sezonui UAB „Litesko“ filialas „Marijampolės šiluma“ liepos 10–12 dienomis atliks planinius remonto ir profilaktikos darbus. Didžiausi darbai bus atliekami magistraliniuose šilumos tinkluose: bus keičiamos pagrindinės 500 mm diametro sklendės, požeminių tinklų atramos R. Juknevičiaus gatvės magistralėje ir pietinėje miesto dalyje. Taip pat bus atliekami hidrauliniai bandymai ir kiti profilaktiniai darbai katilinėje.

Pasak „Marijampolės šiluma“ direktoriaus Juozo Bartaškevičiaus, šiuos darbus būtina atlikti tam, kad artėjančio šildymo sezono metu būtų galima užtikrinti sklandų šilumos ir karšto vandens tiekimą.

– Remonto metu būsime priversti laikinai nutraukti karšto vandens tiekimą daliai miesto karšto vandens vartotojų. Atsiprašome marijampoliečių už laikinus nesklandumus ir pažadame, kad dėsime visas pastangas, jog visus suplanuotus būtinus darbus atliktume kiek įmanoma greičiau, – sako Juozas Bartaškevičius.

Spaudai išplatintame pranešime informuojama, kad atsižvelgiant į tai, jog tam tikriems visuomeniniams objektams karštas vanduo yra būtinas, „Litesko“ į Marijampolę atgabeno vienintelę tokio tipo mobiliąją katilinę Lietuvoje. Moderni, skystu kuru kūrenama, visiškai automatizuota 3 MW šiluminės galios mobili katilinė leis užtikrinti, kad dalis Marijampolės įmonių ir daugiabučių nesklandumų dėl karšto vandens tiekimo nepatirtų.

– Šis sprendimas leis Marijampolės ligoninei ir Mokolų bei Kosmonautų mikrorajonų, taip pat Mokolų kaimo gyventojams viso remonto metu ir toliau naudotis karštu vandeniu be trukdžių. Labai džiaugiamės, kad radome sprendimą, kaip tam tikriems jautriems miesto objektams nepertraukiamai tiekti paslaugas, – teigia „Marijampolės šiluma“ vadovas.

„Suvalkiečio“ informacija, parengta pagal UAB „Litesko“ pranešimą

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika