www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Liepos 12 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite:

Liepos 6-ąją – 50 kilometrų pėsčiomis. Nesiekiant rekordo

Kai karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos vakare Marijampolės Vytauto Didžiojo parke glaudus būrelis žmonių giedojo „Tautišką giesmę“, Eglė buvo kartu. Apie tai, kad vos prieš valandą kitą ji pasiekė paskutinį savo maršruto tašką – Meškučių piliakalnį, per dieną nuėjusi pusšimtį kilometrų, nelabai kas ir žinojo.

Pokyčių siekimas Vaidą Pituškienę išvedė iš mokyklos

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje nuskambėjo keli emocionalūs pedagogų išėjimai iš darbo. Sužinojus, kad keičia darbą ir garsi Marijampolės Sūduvos gimnazijos istorikė Vaida Pituškienė, pasirodė, tarsi ir ji plaukia su ta pačia banga. Mokytoja po 25 pedagoginio darbo metų nutarė keisti darbovietę ir imasi vadovauti Marijampolės regiono STEAM atviros prieigos centrui.

Baraginėje – apsikabinimų rekordas ir įspūdingas koncertas

Liepos 8-ąją Lietuvos mažoji kultūros sostinė Baraginė nuo pat ryto ošė – čia sporto aikštelėje Marijampolės savivaldybės bendruomenių asociacija pakvietė dalyvauti bendruomeniškumo dienoje (plačiau apie ją rašome šiandien puslapyje „Bendruomenių veikla“). O pavakary daugybė žmonių susirinko į Baraginę dalyvauti tradicinėje vasaros šventėje „Dainų ir šokių sūkury…“, kuri šiemet išties buvo įspūdinga.

Atmintis ir ši diena

Birželiui baigiantis Marijampolės krašto muziejaus „Saulėračio“ galerijoje pristatyta fotografijų paroda „Peržengta riba“, skirta Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio 35-osioms metinėms. Norėta priminti dar tarsi ir netolimą laiką, kai žiebėsi pirmosios kibirkštys, lėmusios tolesnį istorinį virsmą, atnešusį Lietuvai nepriklausomybę…

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika