www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Želsvos kaimo bendruomenėje – nauja pirmininkė ir savos patalpos

Naujoji pirmininkė Judita Liudvinaitienė aktyviai ėmėsi darbų. Redos BRAZYTĖS nuotrauka

Šiemet sausio mėnesį „Bendruomenių veiklos“ puslapyje spausdinome pasakojimą apie Želsvos kaimo bendruomenę. Tada jos pirmininkė Akvilė Jakimavičienė sakė, kad didžiausia svajonė yra turėti bendruomenės patalpas, nes jų labai trūko, tekdavo rinktis vietos progimnazijoje. Ir štai džiugi žinia – patalpos jau gautos, o jas susitvarkyti liepos pradžioje aktyviai rinkosi bendruomenės žmonės.

Buvusi pirmininkė A. Jakimavičienė, šiai bendruomenei vadovavusi nuo 2019 metų, persikėlė gyventi ir dirbti į Kauną, tad dabar išrinkta nauja taryba, o jos pirmininke tapo anksčiau bendruomenės iždininkės pareigas ėjusi Judita Liudvinaitienė. Pasak jos, apie 300 kvadratinių metrų ploto turinčius bendruomenės namus padėjo gauti Marijampolės savivaldybė. Jos apie penkerius metus buvo nenaudojamos, tad bendruomenės nariai buvo pakviesti patalpas susitvarkyti, išsivalyti, nudažyti sienas, ir tikrai entuziastingai atsiliepė į šį kvietimą.

– Labai džiaugiuosi, kad jau turime savo patalpas, taip pat džiugina žmonių noras jas susitvarkyti, čia rinktis. Turime daug įvairių veiklos planų, jau liepos 21-ąją rengsime savo vasaros šventę. Į bendruomenės veiklą pastaruoju metu įsijungė ir nemažai jaunų žmonių su savo idėjomis ir pasiūlymais. Patalpas naudosime renginiams, edukacijoms, norime įsigyti teniso stalą, – sakė naujoji pirmininkė.

Ji labai aktyviai administruoja ir bendruomenės puslapį feisbuke, kur daug operatyvios ir įdomios informacijos. Šiemet pavyko surinkti ir rekordinę sumą nario mokesčio, kuris panaudotas patalpoms atnaujinti.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika