www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Kino karavanas“ kviečia į nemokamus seansus Poezijos parke

Šį vakarą Marijampolėje prasideda labai laukiamas renginys – vasaros trečiadieniais  Poezijos parke vėl lankysis „Kino pavasario“ organizuojamas „Kino karavanas“. Tad po atviru dangumi nemokamai vėl bus galima pamatyti kelis populiarius ir įdomius filmus.

22 val. šiandien bus parodytas „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose nominuotas trumpametražis filmas „Reisas“, kurį pristatys pats režisierius Rimantas Oičenka, o 22.30 val. – filmas „Begalybė“, kuris net neišvykstant už Marijampolės ribų visus nukels į kitą pasaulį – karštą aštuntojo dešimtmečio Romą. Išties didžiausio ekrano vertas derinys – kerinti aktorė Penelopė Kruz ir jos vedami šokių bei muzikos intarpai, itališkos popklasikos energija ir nostalgiją kelianti Italija. P. Kruz vaidinama Klara ir jos vyras nebemyli vienas kito, bet nedrįsta žengti skyrybų keliu. Klara, prislėgta ir nusivylusi, susitelkia į tris savo vaikus. Ypač jai svarbus santykis su vyriausiuoju, kuris jaučiasi gimęs ne savo kūne. Nepaisydama aplinkinių nuomonės, Klara vaikams perduoda vertybes ir pasaulį tokį, kokį mato pati, – kupiną fantazijų, džiaugsmo, žaidimo ir laisvės. Net jei tai dar labiau skaldo šeimą…

Žiūrovams rekomenduojama atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ar pasirūpinti kitais pikniko elementais, kurie padės patogiai įsitaisyti pievoje ir praleisti visą vakarą. Užklupus lietui, renginio vieta, laikas ar data gali keistis – apie tai bus informuojama „Kino karavano“ feisbuko paskyroje.

„Kino karavanas“ šiemet organizuojamas jau dešimtą kartą ir iki rugpjūčio pabaigos apsilankys 14-oje šalies miestų, kuriuose bus parodyta daugiau kaip 20 populiarių filmų.

Marijampoliečiai Poezijos parke dar turės galimybę pamatyti labiausiai žiūrovų lankytą ir geriausiai „Kino pavasario“ festivalyje įvertintą filmą „Aštuoni kalnai“, taip pat jaudinančią juostą apie tėvo ir dukters santykius „Po saulės“. Bus parodytas ir filmas „Paskutinis šokis“.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika