www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Likviduota kokaino platintojų veikla

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai š. m. liepos 19 dieną surengė asmenų, Marijampolės apskrityje platinančių bei disponuojančių narkotinėmis medžiagomis – kokainu, sulaikymo operaciją.

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Operacijos metu su įkalčiais buvo sulaikyti du Marijampolės apskrities gyventojai, iš kurių vienas sandorio metu pardavė narkotinę medžiagą  kokainą, o kitas minėtas narkotines medžiagas įgijo ir gabeno.

Atliekant kratas bei kitus procesinius veiksmus pas įtariamuosius buvo rasta 20 gramų narkotinės medžiagos  kokaino, bei didelė grynųjų pinigų suma, galimai gauta iš kokaino prekybos.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai.

Marijampolės apskrities VPK informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika