www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Tradicinė tarptautinė kačių paroda Kaune sukvietė dalyvius iš Lietuvos ir užsienio

LFA „Bubaste“ nuotraukos

Praėjusį savaitgalį Kaune vykusi tradicinė tarptautinė kačių paroda sutraukė kelis šimtus įvairiausių veislių kačių iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos.

Populiariausi buvo Meino meškėnai, Devonšyro reksai ir britai. Žiūrovai grožėjosi laukinio rašto Bengalijos katėmis ir šilkinėmis Tiffany. 

Nugalėtojams prizus specialiai šiam renginiui sukūrė „Stiklo galerijos” meistrai, iš viso buvo išdalintos 72 paauksuotos stiklinės kačių statulėlės.

Labiausiai publiką sudomino naminių kačių apdovanojimai – nugalėtojų titulais pasipuošė beglobė „Nuaro“ prieglaudos katė, naminukė iš Lenkijos ir publiką savo istorija sugraudinusi Wacapi Wacan, atvykusi iš Latvijos. Wacapi istorija skaudi ir primenanti apie nelengvą beglobių gyvūnų dalią bei žmonių abejingumą. Wacapi mamą atnešė atlikti operaciją paskutinėmis katingumo dienomis, o apie tai sužinojusi garsi Latvijos Devonšyro reksų kačių veisėja Natalija iš karto priglaudė mirti pasmerktą ką tik išoperuotą kačiuką. Natalija širdyje pasižadėjo Wacapi vežtis į visas parodas kartu su savo grynaveislėmis tituluotomis katėmis. O dabar Wacapi savo laimėtų titulų gausa stebina net patyrusius kačių augintojus.

Kita paroda vyks spalio mėnesį Raudondvaryje.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika