www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip žinoti ar apsimoka refinansuoti paskolas?

Ar anksčiau nesusidūrėte su refinansavimo paskolos sąvoka? Nesate susipažinę su šio termino apibrėžimu? Atėjo laikas tai pakeisti. Jei turite būsto paskolą, apie įvairias jos sąlygų keitimo galimybes verta sužinoti. Todėl pasidomėkite, kas yra refinansavimas ir kokiomis aplinkybėmis paskolų refinansavimas įsiskolinusiems yra palankus. Refinansavimas – tai finansinio įsipareigojimo perdavimas kitam bankui ar skolintojui. Šiuo sprendimu verta pasinaudoti tada, kai sutinkate palankesnį pasiūlymą, o laiko atsipirkti dar turite daug.

Kaip tai veikia praktikoje?

Paskolą pervedate į pasirinktam skolintojui, kuris grąžina jūsų gautinas sumas įstaigoje, su kuria buvote pasirašę sutartį. Todėl ankstesnio skola yra visiškai uždaryta. Keisdami pasiūlymą atkreipkite dėmesį į kelis veiksnius, tokius kaip palūkanų norma ar vadinamoji su kreditu susijusios išlaidos. Net vienu procentiniu punktu mažesnė palūkanų norma gali atnešti daug naudos.

Refinansavimo paskola leidžia sutaupyti nuo kelių iki net kelių tūkstančių eurų. Taigi tai nėra mažos sumos. Kad įsitikintumėte, jog tai teisingas žingsnis, turite palyginti daugelio skolintojų pasiūlymus ir sekti savo finansinę padėtį. Tam gali prireikti jūsų kantrybės.

Kokiomis sąlygomis suteikiama refinansavimo paskola?

Jei norite kreiptis dėl paskolos refinansavimo, turite pateikti atitinkamą prašymą pasirinktam skolintojui. Kaip jau žinote, pirmiausia bus tikrinami jūsų finansiniai įsipareigojimai bei ankstesnė kredito istorija. Laiku neapmokėtų skolų turintiems žmonėms gali kilti didelių problemų su paskolos suteikimu, tai galioja ir refinansuojant paskolas..

Ką reikia turėti omenyje?

Visų pirma, paskolos suma. Šiuo atžvilgiu turite du sprendimus. Galite nuspręsti refinansuoti turimą paskolą ir pasirinkti sumą, atitinkančią jūsų įsipareigojimus arba nuspręsti dėl kiek didesnės sumos papildomų lėšų gavimui.

Kiek kartų galite refinansuoti paskolą?

Šiuo klausimu jokių apribojimų nėra, o klientas gali refinansuoti tiek kartų ir kiek laiko jam tai naudinga.

Ar galiu refinansuoti paskolą tame pačiame banke?

O ką daryti, jei norite nuspręsti refinansuoti paskolą tame pačiame banke, ar skolinimo įstaigoje? Skamba kiek keistai. Juk perkeliate įsipareigojimą kitai įstaigai, kad užtikrintumėte geresnius grąžinimo terminus. Tad kodėl refinansuojate paskolą toje pačioje įstaigoje? Dėl tų pačių priežasčių.

Skolintojai linkę būti atviri deryboms su klientais. Jei rinkos realijos pasikeitė, o tuo labiau pasikeitė jūsų finansinė padėtis, galite pabandyti derėtis.

Užs.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika