www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sekmadienį – ir alkoholis, ir smurtas

Marijampolės apskrities VPK praneša, kad praėjusį sekmadienį užfiksuoti keturi atvejai, kurių metu buvo smurtaujama. Visuose įvykiuose įsimaišęs alkoholis.

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Apie 15.06 val. Marijampolėje sančioje Suvalkiečių g. žodinio konflikto metu neblaivus (2,80 prom.) vyras smurtavo prieš neblaivią (2,50 prom.) moterį.

Kiek vėliau, Gulbiniškių k., Sūduonios g., namuose įvyko žodinis konfliktas, kurio metu neblaivus vyras (1,78 prom.) smurtavo prieš taip pat išgėrusią moteri, jai nustatytas 2,59 prom. girtumas. Moteris pristatyta į Marijampolės ligoninę.

Sekmadienio vakare, apie 19.46 val. Kazlų Rūdoje ir vėl žodinio konflikto metu smurtavo vyras, kuriam nustatytas 1,45 prom. Girtumas prieš dar labiau įkaušusią moterį (3,13 prom.)

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Taip pat Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės k., apie 21.10 val. – smurtas žodinio konflikto metu tarp vyrų. Vienam nustatytas 2,39 girtumas. Jie nugabenti į Marijampolės ligoninę, o vėliau įtariamasis sulaikytas. Jis atsidūrė ilgalaikio sulaikymo patalpose. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Marijampolės apskrities VPK informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika