www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gesindama gaisrą apdegė moteris

Kazlų Rūdoje daugiaaukštyje gyvenanti moteris savaitgalį patyrė nemenką išgąstį ir susižalojo, kai jos bute užsidegė dviejų dalių kištukinis lizdas.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Tą rytą į vieną jo dalį moteris įjungė arbatinuką, į kitą – į puoduką įdėtą spiralę.

Po akimirkos iš kištukinio lizdo plykstelėjo liepsna, suveikė dūmų detektorius.

Laimė, brandaus amžiaus moteris, nors ir išsigando, tačiau nesutriko. Ji bute skubiai atjungė elektrą ir puolė gesinti beįsiplieskiančio gaisro, nes ugnis jau buvo persimetusi į užuolaidą.

Kai atvyko ugniagesiai, moteris liepsnas jau buvo užgesinusi. Sudegė kištukinis lizdas, apdegė nedidelis plotas medinių dailylenčių bei užuolaida.

Ugniagesiai išvėdino patalpas.

Buto šeimininkei prireikė medikų pagalbos, nes begesindama gaisrą apdegė rankas. Medikai sutvarstė žaizdas ir paliko nukentėjusiąją gydytis namuose.

Moteris neslėpė, jog kištukinis lizdas dėl senos elektros instaliacijos jos bute užsidega nebe pirmą kartą. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai buto šeimininkei patarė atnaujinti instaliaciją, kad pati išvengtų nelaimių ir nepridarytų problemų kaimynams.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika