www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vairuotojams pritrūko apdairumo

Pastarosiomis dienomis Marijampolės apskrityje registruoti trys eismo įvykiai, kurių galėjo nebūti, jei vairuotojai būtų buvę atidesni ir važiavę saugiu greičiu.

Iš automobilio „BMW 5ER Reihe“, kuris nuskriejo nuo kelio Kvietkinės kaime, liko tik, galima sakyti, metalo laužo krūva. Marijampolės apskr. VPK nuotrauka.

33 metų automobilio „Audi A5“ vairuotoja magistralėje „Via Baltica“, Kalvarijos savivaldybės teritorijoje, įvažiavo į priešingo eismo juostą ir susidūrė su sunkvežimiu MAN.

Avarijoje nukentėjo lengvojo automobilio vairuotoja. Prie sunkvežimio vairo sėdėjęs 34 m. vyras sužalojimų išvengė.

Šeštadienį per pietus medikams, policijos pareigūnams ir ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta apie avariją Kvietkinės kaime (Kalvarijos sav.).

Automobilį „BMW 5ER Reihe“ vairavęs 23 m. vaikinas šlapiame kelyje nepasirinko saugaus greičio ir nulėkusi nuo kelio mašina apsivertė.

Vairuotojas iškrito iš besivartančio automobilio, 23 ir 18 m. keleiviai išsiropštė patys.

BMW vairuotojas ir 18-metis keleivis buvo išvežti į ligoninę. Kitas keleivis nenukentėjo.

Ugniagesiai atvertė automobilį ir atjungė akumuliatorių.

Pirmadienio rytą į Bendrosios pagalbos centrą paskambino neprisistatęs asmuo ir pranešė, kad netoli Šunskų, ties Grybinės kaimu, į griovį nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis „Hyundai i130“ ukrainietiškais numeriais.

Skambintojas teigė, kad mašinos viduje mato sąmonės netekusį vyrą.

Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai vairuotoją jau rado išlipusį iš apdaužytos mašinos – jam padėjo pravažiuojantys žmonės. Medikai vyrą išvežė į ligoninę.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika