www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Patikrinus informaciją pareigūnų veiksmuose pažeidimų nenustatyta

Policija. Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Policijos departamento Imuniteto valdyba atlikusi informacijos tikslinimo procedūras dėl galimai neteisėtų patrulių veiksmų, nepraleidžiant į ligoninę vežamo sergančio asmens, pareigūnų veiksmuose tarnybinio nusižengimo požymių nenustatė ir tarnybinio patikrinimo nuspręsta nepradėti.

Įvertinus visus turimus duomenis nustatyta, kad pareigūnai veikė pagal numatytas instrukcijas. Poste dirbę pareigūnai negavo informacijos, kad vežamam asmeniui kyla reali grėsmė gyvybei, todėl nukreipė automobilį aplinkiniu keliu, kuriuo taip pat galima pasiekti ligoninę. Pareigūnai vežamo asmens nematė, trumpai bendravo tik su automobilį vairavusia moterimi, kuri paaiškino, kad greitosios medicinos pagalbos medikams telefonu papasakojusi jo būklę, išgirdo, kad GMP siunčiama nebus. Mamai pasiūlyta ligonį atvežti patiems artimiesiems, o jei vežant būklė pablogėtų – kviesti greitąją.

Primename, kad tuo metu Vilniuje vyko NATO viršūnių susitikimas ir eismas tam tikrose vietose buvo ribojamas dėl kortežų vykimo. Todėl pašalinio automobilio įleidimas į uždarą zoną galėjo kelti realią grėsmę automobilio vairuotojui, keleiviams ir kortežui. Instruktažų metu pareigūnai buvo instruktuoti, kaip elgtis tokiose situacijose. Panašių atvejų buvo ne vienas – visais atvejais sprendimus priimdavo pamainos vyresnieji.

Lietuvos policijos informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika