www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Greitas ir efektyvus mikroprotezavimas Vilniuje

Mikroprotezavimas yra specialus gydymo metodas, leidžiantis atkurti pažeistą danties struktūrą. Procedūros metu aplinkiniai audiniai ir šalia esantys dantys išlieka nepažeisti, nes viskas daroma su šimtaprocentiniu tikslumu. Mikroprotezavimas Vilniuje itin kruopščiai ir patikimai atliekamas Dental P.R.O. klinikoje. Čia dirba paslaugūs ir patyrę savo srities gydytojai odontologai, kurie yra pasiruošę aptarnauti Jus ir padėti įveikti dantų sveikatos rūpesčius.

Skaitydami toliau sužinosite apie mikroprotezavimo rūšis, procedūrų eigą ir atrasite odontologus, į kuriuos galėsite kreiptis rūpimais atvejais.

Skirtingi mikroprotezavimo būdai

Mikroprotezavimo būdų yra ne vienas ir Jūs galite išsirinkti sau labiausiai tinkamą. Atlikęs burnos ertmės apžiūrą odontologas įvertins, kokie gydymo metodai būtų veiksmingiausi, informuos apie kiekvieno jų privalumus, gydymo eigą, kaip ir apie odontologinių paslaugų kainas.

Mikroprotezavimo procedūrų metu gali būti dedami:

  • įklotai – padeda itin greitai ir efektyviai atstatyti kramtomuosius dantų paviršius. Likusios silpnos dantų sienelės šitaip labiau apsaugomos nuo galimo įskilimo. Dedant įklotus, atkuriama tiksli danties anatominė struktūra ir kramtymo funkcijos;
  • užklotai – užklotai veikia panašiai kaip ir įklotai, tai nepamainoma priemonė taisyklingo sąkandžio atkūrimui. Itin rekomenduojama po endodontinio gydymo ir kitų sudėtingesnių procedūrų;
  • laminatės – tai itin plonos iš porceliano sukurtos plokštelės, kurios yra dedamos ant priekinių dantų išorinio paviršiaus. Laminates rekomenduojama naudoti tada, kai reikia restauruoti priekinius dantis dėl estetinių priežasčių arba dančiui nuskilus;
  • daliniai vainikėliai (karūnėlės) – daugybė skirtingų rūšių labai įvairiomis kainomis. Pasitarnauja taisyklingo sąkandžio ir kramtymo funkcijų atkūrimui, nepamainoma tada, kai reikia atkurti šoninius dantis ir apsaugoti juos nuo skilimo.

Greitos ir sklandžios procedūros

Atvykus į odontologijos kliniką gydytojai suteiks konsultacijas visais rūpimais klausimais ir nedelsdami imsis dantų gydymo. Moderni klinikoje veikianti įranga, kaip ir gydytojų patiriamas, leidžia užtikrinti kokybiškas ir efektyvias procedūras beveik be jokio skausmo.

Profesionalus mikroprotezavimas ir kitos odontologinės procedūros visuomet puikia kaina! Klinikos specialistai pasirūpins kone visais sudėtingiausiais burnos ertmės gydymo atvejais.

Užs.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika