www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kelių direkcija vairuotojams siūlo alternatyvius maršrutus

Liepos 26 d. „Suvalkietyje“ rašėme apie tai, kad informacijos stoka gali sužlugdyti derliaus nuėmimą – dėl kelių infrastruktūros statybos darbų „Via Baltica“ automagistralėje ūkininkams sunku patekti į kitapus jos esančius laukus, kuriuose jau prasideda javapjūtė. Kad situacija būtų aiškesnė, pirmadienį kreipėmės į Lietuvos automobilių kelių direkciją.

Ričardo Pasiliausko iliustracija.

Gavome minėtos direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausiojo specialisto komunikacijos vadybininko Sauliaus Jansono atsakymą:

„Šiuo metu dėl vykdomų „Via Baltica“ automagistralės plėtros darbų prašome rinktis alternatyvius maršrutus: vykstantiems iš Svetlicos į Valavičius rinktis apylanką pro Pacentus, sukti į kairę į „Via Baltica“ ir, kiek pavažiavus, sukti į dešinę, į kelią Nr. 2620 Gulbiniškiai–Valavičiai, Valavičių link (pridedamas žemėlapis). Vykstantiems iš Skardupių į Vidgirius, vykti tų pačių Pacentų link bei, kirtus A5 kelią, toliau tiesiai važiuoti į Vidgirius (pridedamas žemėlapis).

Kalvarijos savivaldybėje dėl Turgaus g. (kelias Nr. 2651) rekonstruojamo ruožo po A5 Kaunas–Marijampolė–Varšuva kelio viaduku eismas uždarytas ir iš Kalvarijos į Keivukės gyvenvietę eismas kreipiamas apylanka keliu A5 iki artimiausios dviejų lygių sankryžos, kurioje vairuotojai apsisukę važiuoja link sankryžos, ir kur dešiniu posūkio manevru suka link Kreivukės gyvenvietės. Iš Kreivukės gyvenvietės į A5 kelią vairuotojai gali išsukti tik Lenkijos (Varšuvos) kryptimi dešiniu manevru ir artimiausioje sankryžoje yra nukreipiami keliu Nr. 201 Kalvarijos link.

Primename, kad  alternatyvius važiavimo maršrutus galima rinktis google maps arba naudojantis puslapyje www.eismoinfo.lt pateikiamu žemėlapiu bei nuolat atnaujinama informacija apie eismo ribojimus keliuose. Minėtame puslapyje informacija pateikiama pagal jau suderintas eismo organizavimo schemas.

Atkreipiame dėmesį, kad „Via Baltica“ plėtros projektas yra strateginės reikšmės objektas. Įgyvendinus projektą, susisiekimas taps patogesnis ir saugesnis tiek tranzitiniam, tiek vietiniam transportui“.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika