www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Volvo“ įskriejo į bažnyčios tvorą

Girtam vairuotojui pamaišė bažnyčios tvora. Marijampolės apskrities VPK nuotrauka 

Šeštadienį, apie 18.20 val., Marijampolėje, Bažnyčios gatvėje, automobilis „Volvo C30“ įskriejo tiesiai į Marijampolės šv. arkangelo Mykolo mažosios bazilikos akmeninę tvorą. Tuo metu bažnyčioje kaip tik vyko pamaldos, avariją mačiusieji stebėjosi, kaip tai galėjo įvykti. Atrodė, kad P. Armino gatve atlėkęs automobilis nesuko į Bažnyčios gatvę, bet įlėkė tiesiai į tvorą. Į įvykį atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo ir avarijos priežastis. 29 metų automobilio „Volvo“ vairuotojas buvo girtas. Marijampolės savivaldybės gyventojo kraujyje aptikta 2,13 prom. alkoholio. Tai prilygsta vidutiniam girtumui. Nenuostabu, kad tokio girtumo vairuotojas, dar važiavęs pakankamai greitai, nesuvaldė automobilio.

Savaitgalį neblaivių vairuotojų Marijampolėje policija sulaikė ir daugiau. Sekmadienį 18.55 val. Marijampolėje, Uosupio gatvėje, automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis 42 metų Marijampolės savivaldybės gyventojas. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas – 2,14 prom.

20.43 val. Marijampolėje, Vilkaviškio gatvėje, pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „VW Passat“ vairavusį 33 metų vyrą. Paaiškėjo, kad vairuotojas neblaivus, Vilniaus gyventojui nustatytas vidutinis girtumas – 2,20 prom.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika