www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 5 dienos „Suvalkiečio“ laikraštyje skaitykite:

Simona ir Gintaras Šimanskiai: „Baimės dėl sugrįžimo neretai būna perdėtos“


Prieš dvejus metus iš Anglijos į Marijampolę gyventi sugrįžo Simonos ir Gintaro Šimanskių šeima. Įgijęs svetimoje šalyje gerą išsilavinimą, Anglijoje susilaukęs dviejų vaikų Enrikos ir Eidano, įkūręs ten vietos lietuvių bendruomenę po keliolikos metų aktyvios veiklos į Marijampolę Gintaras grįžo su įvairiais planais ir idėjomis, kaip padėti ir paskatinti čia sugrįžti iš svetur dar abejojančius ar turinčius įvairių baimių bei įsitikinimų kraštiečius.

Marijampolėje jau dirba viena seniūnija. Laukia ir daugiau pokyčių


Nuo rugpjūčio 1-osios Marijampolėje vietoj trijų – Narto, Degučių ir Mokolų – seniūnijų pradėjo veikti viena Marijampolės miesto seniūnija, apjungianti visų šių seniūnijų darbą. Jai vadovauja buvusi Narto seniūnijos seniūnė Dalė Sabaliūnienė.
Dar gegužės pabaigoje Marijampolės savivaldybės taryba priėmė sprendimą įsteigti vieną miesto seniūniją. „Suvalkiečio“ žurnalistai domėjosi, kaip seniūnei sekasi vadovauti trims seniūnijoms, kaip bus aptarnaujami gyventojai.

„Kur žydi daug gėlių, nelieka vietos skausmui“


Jeigu Lietuvoje gyventų 90 procentų tokių šeimų, kokias aš sutinku klajodama po Kazlų Rūdos kraštą, mūsų šalis būtų tikra gerovės valstybė. Tautiečiai būtų laimingi, džiaugsmingi, mylintys, turtingi (dvasine prasme, nes laimę ne pinigų suma piniginėje ar banko sąskaitoje atneša…). Na, aš čia gal labai optimistiškai svajoju – kad nors 60 procentų mūsų gimtinėje būtų tokių laimingų šeimų, kurios gyvena drauge 60, 50, 40, 30, 15 metų, džiaugiasi vienas kitu, gerai išauklėtais vaikais, anūkais, tvarkingais namais, kiemą puošiančiomis gėlėmis ir geranoriškais kaimynais. Tokiems žmonėms visi geri, jie mato kitaip, mąsto pozityviai ir džiaugiasi kiekviena diena. Nebūtų tada mūsų šalyje nei skyrybų, nei paliktų vaikų, nei senelių namų…

Aklina Marijampolės kalėjimo tvora puošiasi naujomis spalvomis ir siekia Lietuvos rekordo


Prieš dvejus metus gimusi iniciatyva bent šiek tiek nuspalvinti pilka aklina tvorą, kuri juosia Marijampolės kalėjimą, šiais metais su itin dideliais užmojais tęsiama toliau. Per 10 dienų savanoriai ir paveikslo autorius Ričardas Gruodis planuoja ryškiomis spalvomis papuošti net 450 metrų ilgio tvoros atkarpą Stoties gatvėje. Ilga ir puikiai daugeliui marijampoliečių žinoma aklina tvora su naujuoju kūriniu pretenduoja patekti ir į Lietuvos rekordų knygą.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika