www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Marijampolės kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabanda užsiimančių asmenų grupę

Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su kolegomis iš Kauno apskrities VPK, sulaikė grupę asmenų, organizavusių ir vykdžiusių narkotinių medžiagų kontrabandos siuntų gabenimą į Lietuvą.

Marijampolės apskrities VPK nuotraukos.

Siuntos iš Olandijos buvo siunčiamos naudojantis tarptautinės siuntų tarnybos paslaugomis. Operacijos metu sulaikytas asmuo, kuris atvyko paimti narkotinių medžiagų siuntą. Tuo pat metu Kaune pareigūnai sulaikė ir patį organizatorių. Organizatorius, siekdamas konspiracijos, už siuntas atsiskaitinėjo kripto valiuta.

Tyrimo metu nustatyta, jog sulaikyti asmenys dažnai iš Olandijos organizuodavo siuntų su sintetiniais kanabinoidais siuntimą į Lietuvą. Vėliau iš parsiųstų sintetinių kanabinoidų, gamindavo dešimtis litrų elektroninių cigarečių skysčio SMILE, nuo kurio vartojimo paaugliai dažnai atsidurdavo reanimacijos skyriuje, o medikai kovodavo dėl jų gyvybės.

Sulaikytoje siuntoje rastas nemažas kiekis tablečių „Ekstazi“ bei didelis kiekis narkotinės, psichotropinės medžiagos LSD. Kratų metu pas sulaikytus įtariamuosius rasta įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų: skystis SMILE, kanapės bei kt.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika