www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Pasieniečiai aptiko kontrabandos už daugiau kaip 3 mln. Eur

Pagėgių pasienio rinktinė pranešė, kad netoli Lietuvos–Lenkijos sienos sustabdytame krovininiame automobilyje pasieniečiai aptiko didelį kontrabandinių cigarečių krovinį, kurio vertė Lietuvoje viršija 3 milijonus eurų.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Kalvarijos savivaldybėje kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, apie 2 kilometrai nuo Kalvarijos pasienio kontrolės punkto, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai patikrinti sustabdė Lenkijos link važiavusį krovininį automobilį MAN su puspriekabe, ženklinta lietuviškais registracijos numeriais. Vienai Jurbarko krovinių pervežimo įmonei priklausančią transporto priemonę vairavo 24-erių metų Jurbarko rajono gyventojas.

VSAT pareigūnai jau turėjo žinių, kad šiuo krovininiu automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys. Puspriekabėje pasieniečiai aptiko 1522 dėžes, kuriose buvo 761 tūkst. pakelių įvairių rūšių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika