www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Irakiečio kelionė baigėsi Salaperaugio kaime

Varėnos pasienio rinktinė pranešė, kad Kalvarijos pasieniečiams įkliuvo iš Lenkijos į Lietuvą automobiliu „Kia Soul“ vykęs Irako pilietis. Užsienietis patikros metu pateikė, įtariama, klastotę – gimtinėje jam neva išduotą vairuotojo pažymėjimą.

VSAT Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Suvalkai–Marijampolė ties Salaperaugio kaimu (Kalvarijos sav.) patikrinti sustabdė iš Lenkijos įvažiavusio automobilio „Kia Soul“ vairuotojo ir keleivio dokumentus. Suomijoje registruotą transporto priemonę vairavo 35-erių Irako pilietis, turintis leidimą gyventi minėtoje Šiaurės šalyje. Jo pateikti transporto priemonės dokumentai, kaip ir jo bendrakeleivio, buvo tvarkingi. Vis dėlto dėl irakiečio neva gimtinėje išduoto vairuotojo pažymėjimo pasieniečiams kilo abejonių.

Pareigūnai nustatė, kad Irako piliečio pateiktas vairuotojo pažymėjimas – klastotė. Pagamintas jis ne pagal vertybinių popierių gamybos reikalavimus, apsauginis tinklelis, numeris, mikrotekstas, dokumento rekvizitai ir jų užpildymas atlikti rašaliniu spausdintuvu, nėra UV apsaugos.

Irako pilietis pasieniečiams tvirtino teisę vairuoti įgijęs Irake, už pažymėjimą sumokėjęs 500 JAV dolerių. Šį dokumentą į Suomiją jam atsiuntę paštu.

Po apklausos VSAT pareigūnai irakietį uždarė areštinėje, o automobilį „Kia Soul“ perdavė kartu vykusiam asmeniui.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika