www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 16 d. „Suvalkietyje” skaitykite:

Nuo šiol Marijampolė galės pasigirti itin spalvingu rekordu

Praėjusį penktadienį Marijampolėje buvo registruotas didžiausias sieninės tapybos kūrinys Lietuvoje. Jau ir taip spalvingais sienų piešiniais garsėjantis miestas, nuo šiol galės didžiuotis turintis 1221 kvadratinio metro ploto piešinį, kurio ilgis net 407 metrai. Pro šalį vykstantiems Stoties gatve Marijampolės kalėjimo siena, ant kurios nutapytas naujausias piešinys, nebedvelks niūrumu, bet suteiks galimybę pamatyti įvairius spalvingus vaizdus.

Vasaros sezonas – atostogos ar darbymetis moksleiviams ir studentams?


Atėjus vasaros sezonui, moksleiviai ir studentai neretai ieško būdų, kaip užsidirbti ir įgyti darbo patirties. Marijampolėje įsikūrusios įmonės „Mantinga“ ir „McDonald’s“ mielai priima jaunimą vasarai, o vėliau, esant norui ir galimybei, suteikia šansą mokslus derinti su darbu.

Marijampolės jaunimas (ir ne tik) mėgavosi kiekviena akimirka


Šiais metais Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė, todėl renginių ir veiklų, ypač skirtų jaunimui, mieste organizuojama daug daugiau. Šeštadienį, minint Tarptautinę jaunimo dieną, mieste vyko jaunimo festivalis „Pasileidžiam plaukus“. Tai buvo pirmasis, išskirtinis savo dydžiu jauniems žmonėms skirtas festivalis, ne tik Marijampolės miesto, bet ir regiono istorijoje. Festivalio dalyviai pramogomis ir užsiėmimais buvo kviečiami išsivaduoti iš išankstinių nuostatų bei kompleksų ir „pasileisti plaukus“ – tai iliustravo specialiai sukurta instaliacija.

Surasti save


O gal pirmiau suprasti, ko norime, ir tik tada apsistoti ties tuo, kas gyvenime svarbiausia ir prie ko norėtum (ar turėtum) likti ilgesniam laikui? Vyresniajai kartai daug kas buvo tarsi paprasčiau: su mokyklos baigimo atestatu be diskusijų ėjai į tolesnius mokslus – aukštuosius ar kitus, čia kaip jau kam pasisekė – arba ėmeisi konkretaus darbo. Dabar neretas sako: „Metus kitus palauksiu, nesimokysiu, nedirbsiu – pasidairysiu, nes nežinau, ko noriu (nenoriu nieko), tada gal…“ Ar anksčiau visi, tiesiu profesiniu keliu nuėję, buvo laimingi? Tikrai ne. Ar dabar kiekvienas, laisve po mokyklos „jungo“ pasidžiaugęs, pajunta, kur link pasukti? Kažin…
Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika